lekarz Artur Jędrzejewski

Psychiatra

Doskonały Specjalista, niezwykle życzliwy Człowiek. Na szczęście można trafić na.takiego Lekarza z powołania!! Gorąco polecam!!!

Gorąco polecam!!!

Bardzo dobry lekarz. Ma ogromną wiedzę, doświadczenie i empatię. Pomógł mi w momencie, kiedy wszyscy skazali mnie już na "straty". Serdecznie polecam!

Bardzo polecam. Profesjonalne podejście do pacjenta. Omawia wszystkie problemy, oraz bardzo dobrze potrafi zdiagnozować w czym leży problem. Z cierpliwością wysłuchuje pacjenta, dopytuje o szczegóły, które są istotne do postawienia ostatecznej diagnozy.

Byłam pacjentką dr. Jędrzejewskiego.Jako lekarz, pacjentów traktuje przedmiotowo.Brak w nim zrozumienia,empatii,współczucia.NIE JEST GODNY POLECENIA.

Dobrze ze kiedys ktos go pchnął i pcha Dlatego jest tu i teraz Lekarz z ktorym się załatwia Tylko za odpowiednie ilosci

wychodzi naprzeciw oczekiwaniom,mozna na niego liczyc.Nie traktuje pacjenta instrumentalnie,poswieca mu czas .