lekarz Artur Kawałko

Internista

Pewnego dnia czekając w kolejce do rejestracji słyszałam, jak pacjenci rozmawiają o pewnym lekarzu oceniając go w samych superlatywach. Postanowiłam więc zarejestrować się do niego. Mieli absolutną rację. Byłam pod wrażeniem jego uprzejmości, serdeczności. Emanował ciepłem i przyjaznym podejściem. Sprawił, że czułam się jak ktoś wyjątkowy. Uważnie słuchał, wyczerpująco odpowiadał na każde zadane pytanie. Bardzo dokładnie analizował przebieg mojej choroby, tłumaczył jej przyczynę oraz sposób leczenia. Zlecił dodatkowe badania, konsultacje. Skutecznie i trafnie dobrał leki, już po krótkim czasie nastąpiła u mnie znacząca poprawa samopoczucia. Pozostał moim ulubionym lekarzem. To ...

Pozostał moim ulubionym lekarzem. To wspaniały człowiek, ma wzorowe podejście do pacjenta. Jestem spokojna o swoje zdrowie, ponieważ jest regularnie i kompleksowo monitorowane.
KOCHANY DOKTORZE! MAM DO PANA PEŁNE ZAUFANIE!!!
WRAZY UZNANIA!!!

Przez ostatnie kilka lat nie byłem wzorowym mężem, wspaniałym tatusiem, wpadłem w alkoholizm, straciłem pracę. Wielokrotnie trafiałem do szpitala, było na prawdę bardzo żle. Doktor Kawałko "potrząsnął mną". Miałem dwa wyjścia, poddać się leczeniu albo czekać na św. Piotra. Leczę się. ON NAPRAWDĘ TRAKTUJE PACJENTA Z GODNOŚCIĄ!!! Wykazuje autentyczną troskę , służy radą i pomocą w każdej sytuacji. Każda wizyta u niego to wnikliwe i bardzo dokładne badanie. Wróciłem do pracy, w małżenstwie się układa,a co najważniejsze wróciło ZDRÓWKO. WDZIĘCZNY ZA OPIEKIĘ I OKAZANĄ POMOC P.K.

Faktycznie jedyny w swoim rodzaju - wyjątkowy "egzemplarz". Emitowane przez niego fale pozytywnej energii mają moc uzdrawiającą, już sama rozmowa z nim poprawia samopoczucie. Ma kapitalne podejście do pacjenta, potrafi pocieszyć strapioną duszyczkę. Z anielską cierpliwością wysłuchuje moje skargi i marudzenia nawet póżną porą! Za owe niedogodności doktorze najmocniej przepraszam! Potwierdzam, że jego efekty leczenia są znakomite i skuteczne. Czuwa nad pacjentem i przebiegiem choroby. Nie bagatelizuje żadnych najmniejszych i niepokojących objawów. Z gabinetu zawsze wychodzę z poczuciem i przekonaniem, że zostałam fachowo przebadana!

Do doktora trafiłam z cukrzycą, nadciśnieniem, problemami kardiologicznymi, reumatologicznymi. Dolegliwości te były głownie przyczyną mojej nadwagi. Na pierwszej wizycie doktor powiedział, że mi pomoże, ale będzie wymagał ode mnie współpracy i dyscypliny. Udało się! Stosując jego zalecenia moja waga zaczęła sukcesywnie spadać. Tracę kilogramy! Ciśnienie i cukier jest w normie. Czuję się o wiele lepiej. Każda wizyta u doktora motywuje mnie do większej pracy nad sobą i bardzo chętnie uczestniczę w procesie leczenia.

Gdy poszłam do doktora z wynikami badań, spojrzał na nie, przeprowadził wywiad i powiedział, że podejrzewa u mnie jeszcze jedną chorobę. Skierował mnie do szpitala na dodatkowe badania i rozpoczęcie leczenia. Znalazł u mnie poważną chorobę, którą TRZEBA LECZYć. Podczas pobytu w szpitalu zauważyłam, że otacza troską wszystkich pacjentów. Dla każdego jest serdeczny, rzyczliwy, uśmiechnięty. Polecam go wszystkim znajomym, ponieważ jest świetnym diagnostą i dobrym człowiekiem. Czuje się odpowiedzialny za stan zdrowia pacjentów.

Moja mama leczy się u doktora, jest bardzo zadowolona z jego usług. Precyzyjnie i kompleksowo podchodzi do pacjenta. Patrzy na problem w szerszym kontekście, łączy je z innymi problemami zdrowotnymi, niczego nie ignoruje, tłumaczy wszystkie wątpliwości. Opisuje na czym polega choroba i w jaki sposób można ją leczyć. Polecam wszystkim, którzy chcą być pod wspaniałą opieką znakomitego fachowca i kompetentnego lekarza!!!

Pod opieką tego lekarza czuję się bezpiecznie! Sprawdza się w sytuacjach nagłej interwencji! Gdy zabierało mnie pogotowie byłam nieprzytomna. Doktor nie mógł przeprowadzić ze mną wywiadu, zapytać na co choruję, co mi dolega. Przeprowadził szereg badań i po interpretacji otrzymanych wyników, stwierdził u mnie chorobę na którą faktycznie się leczę! Postawił nieomylną diagnozę! Natychmiast wdrożył odpowiednie leczenie!

UWAŻAM ŻE O NAJLEPSZY LEKARZ,Z JAKIM MIAŁAM MOŻLIWOŚĆ KONTAKTU.

UWAŻAM ŻE O NAJLEPSZY LEKARZ,Z JAKIM MIAŁAM MOŻLIWOŚĆ KONTAKTU.

Mam 56 lat i od dłuższego czasu leczę się u doktora. Jestem zadowolona z wyników jego leczenia. pomimo podeszłego wieku i przebytych chorób dzięki niemu czuję się dobrze. To wspaniały kochany lekarz, pełen ciepła i zrozumienia dla chorych. W razie potrzeby doda otuchy, doradzi, uspokoi. Stanisława

Stanisława

TO WŁAŚNIE ON stwierdził u mojego męża bardzo rzadkie i skomplikowane schorzenie, którego inni lekarze nie potrafili wykryć!!! Natychmiast zastosował odpowiednie i skuteczne leczenie! Przez jego spostrzegawczość, doświadczenie i niewątpliwie ogromną wiedzę mój mąż został wyleczony!!! Zofia i Roman W.

Wciąż poszukujesz "Internista Tomaszów Lubelski"?

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej

gen. Sikorskiego 16

ul. Zamojska 13
Przychodnia stomatologiczna
Aleje Jana Pawła II 19
22-400 Zamość
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDYK"
ulica Piłsudskiego 1
22-664 Jarczów
ulica Króla Zygmunta 13
22-600 Tomaszów Lubelski
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "VIVENTE"
ulica Chopina 8
22-650 Łaszczów