dr n. med. Artur Kłósek

Ginekolog położnik, USG

Poczucie bezpieczeństwa to coś co nie zawsze da się kupić. Spokój, doświadczenie ,wiedza , poczucie humoru i klasa sama w sobie ♥️

Specjalista w każdym calu, doskonałe podejście do problemu.

Specjalista w każdym calu, doskonałe podejście do problemu.

Do Dr Kłóska trafiłam po tym jak utraciłam swoją pierwszą ciążę w 20tyg.Lekarz prowadzący moją ciążę i grono lekarzy z Klinik stwierdzili, że tak się czasem zdarza..po prostu serce przestało bić...wykonałam szereg badań prywatnie i nie postawiono żadnej diagnozy.Uznaliśmy z mężem, że to mógł być faktycznie przypadek.Odczekaliśmy pół roku i znów (zgodnie z zaleceniem lekarza)zaczęliśmy się starać o dziecko. Po kilku miesiącach starań postanowiłam (ostatni raz) pójść do innego lekarza, aby potwierdził, że wszystko jest ok i że mamy działać dalej.Dr Kłóska poleciła mi koleżanka, która tak jak ja straciła ...

Po kilku miesiącach starań postanowiłam (ostatni raz) pójść do innego lekarza, aby potwierdził, że wszystko jest ok i że mamy działać dalej.Dr Kłóska poleciła mi koleżanka, która tak jak ja straciła ciążę, a dziś, dzięki temu lekarzowi, jest szczęśliwą mamą.
Dr Kłósek już na pierwszej wizycie powiedział, że najpierw znajdziemy przyczynę poprzedniej straty a potem możemy się starać dalej..szerze mówiąc nie bardzo widziałam sens rozgrzebywania tematu, bo przecież wszystkie wyniki miałam dobre.Dr skierował nas do szpitala na Borowską, gdzie bezpłatnie, wykonał mi badanie HSC.Tu przeżyłam szok, bo postawił diagnozę macicy dwurożnej z przegrodą i zrostem.Na następny dzień skierował mnie na kolejne badanie HSG które dokładnie sprecyzowało rodzaj nieprawidłowości.Od razu Dr zapisał mnie za zabieg do szpitala.Dwa dni temu wyszłam ze szpitala.Jestem bardzo wdzięczna temu lekarzowi za trafne postawienie diagnozy i natychmiastową reakcję.Lekarz ten nie tylko zajął się mną jako fachowiec ale otoczył mnie niespotykaną opieką i wsparciem w szpitalu.Wielokrotnie przychodził do mnie na oddział, zabieg wykonał osobiście,za każdym razem dokładnie wszystko opisywał i wspierał mnie psychicznie.Byłam pod opieką kilku lekarzy i jest to jedyny specjalista, który wykazał ogromne zainteresowanie moim przypadkiem.Pomimo braku miejsca w kalendarzu dopisywał mnie na kolejne badania i natychmiastowo udzielił pomocy.Jest to pierwszy lekarz któremu ufam i którego mogę polecić.Moją opinię piszę z myślą o kobietach, które są zagubione (tak jak ja byłam) czytaniem kolejnych opinii o lekarzach w internecie i szukają dobrego fachowca z powołania.

Polecam doktora Kłóska, to bardzo dobry specjalista, po cięciu cesarskim, które mi robił czułam się świetnie, nic mnie nie bolało, rana zagoiła się doskonale , teraz jej prawie nie widać, inne pacjentki po cesarkach były zgięte wpół i cierpiały, Myślę , że to duże doświadczenie w operacjach dr Kłoska, że tak dobrze się czuła, Polecam, polecam

Lekarz ten spełnił wszystkie moje oczekiwania. Przede wszystkim zna się na rzeczy i wie dokładnie, co robić i jak to robić. Umie dokładnie wytłumaczyć, co mi dolega i trafnie przydziela odpowiednie leki. Lekarz z wysokim poziomem inteligencji i zaangażowania w swoją pracę. Gorąco polecam! Artur Kłósek, doświadczony specjalista, jest wart wizyty. Jeszcze nigdy się na nim nie zawiodłam.

Pan doktor operował mnie w szpitalu to była laparoskopia, miałam ciążę pozamaciczną.Wszystko mi wytłumaczył dzięki czemu byłam bardzo spokojna po operacji.Na 2 gi dzień wyszłam do domu i bardzo dobrze się czułam. Jest doskonałym lekarzem.

Super lekarz! Bardzo miły, konkretny, dokładny.

Super lekarz! Bardzo miły, konkretny, dokładny.

Serdecznie polecam, jestem bardzo bardzo zadowolona... co najważniejsze wszystko mi wytłumaczył krok po kroku, wreszcie wyszłam z gabinetu z wiedzą ! Polecam :)

Cudowny lekarz,serdeczny,świetny fachowiec-polecam

Cudowny lekarz,serdeczny,świetny fachowiec-polecam

Dzięki niemu mam wyczekanego synka. Nie mam najmnieszych zastrzeżeń. Polecam gorąco.