lekarz Artur Kobielski

Ginekolog

Jeden z najlepszych lekarzy z jakimi miałam "do czynienia". Każdą pacjentkę traktuje tak, jakby to była jego najważniejsza pacjentka. Bardzo dokładny, skrupulatny, zawsze woli chuchać na zimne niż coś przeoczyć. Przy każdej wizycie przeprowadza dokładne badania, niczego nie bagatelizuje i poświęca tyle czasu ile pacjentka potrzebuje. Stąd też opóźnienia. Ale zdecydowanie warto zaczekać. Kiedy tylko jest potrzeba, organizuje dodatkowe wizyty poza swoimi godzinami pracy, jest także dostępny przez telefon w razie nagłych sytuacji. Uważam, że prezentuje bardzo wysoki standard w leczeniu i kulturze osobistej, mógłby stanowić wzór do naśladowania dla wielu innych lekarzy.
Przy tym wszystkim jest bardzo skromnym i przyjemnym człowiekiem, z którym miło jest porozmawiać i chce się wracać.
Każdej kobiecie w ciąży życzę takiego ginekologa!

Podpisuje się pod przedmówczynią. Jeden z lepszych i dokładniejszych lekarzy. Miałam to szczęście że chodziłam do Pana doktora na NFZ mimo to czułam się jakbym chodziła prywatnie. Dokładność, miła atmosfera, poświęcony czas i tak wyglądała każda wizyta. Bardzo polecam i dziękuję.