lekarz Artur Kosicki

Lekarz rodzinny

Byłam umówiona do Pana Doktora na dana godzinę wizyta punktualna bardzo dokładne badanie dobrze postawiona diagnoza i prawidłowo dobrane leki . Pozdr i do zobaczenia

To lekarz godny polecenia! zrobione i wytłumaczone badanie USG bez zbędnego biegania. Lekarz wyjaśnia co się dzieje i dlaczego prawdopodobnie tak jest. Widać, że lubi swój zawód, kontakt z pacjentem ma dobry i wzbudza zaufanie swoją wiedzą i osobą. Oby więcej takich ludzi!

Ja osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń na temat dr Kosickiego, doktor jest uprzejmy, dobrze radzi, ale przede wszystkim słucha co mówi pacjent.

Wreszcie trafna diagnoza bólu kolana. Polecam!

Wreszcie trafna diagnoza bólu kolana. Polecam!

Gdyby wszyscy lekarze leczyli właśnie tak jak pan doktor. Pomarzyć można :) Dla mnie super pełen profesjonalizm!