lekarz Artur Kulesz

Bardzo dobry ,lekarz wszystko spokojnie mi wytłumaczył .Fajne podejście do pacjenta bardzo delikatny w trakcie badania .Jestem zadowolona i na pewno do niego wruce

Nie polecam. Arogancki człowiekiem. Nic nie tłumaczy. Wizyta trwa 2 minuty i byle następna osoba. Jako lekarza - odradzam.

Super lekarz . prowadzi moją ciąże miły sympatyczny . Godny polecenia zna sie na tym co robi jest bardzo delikatny.

Jest bardzo dobrym lekarzem godnym polecenia. Prowadził moją ciążę i jestem z tego zadowolona bo wszystko było jak należy.

dr.kulesz prowadził moją ciążę 7 lat temu.Jestem bardzo zadowolona z Jego opieki od początku do końca. jest kompetentny i rzetelny .Polecam

Pan doktor według mojej obserwacji zasługuje na opinie lekarza być może dobrego,ale i to ale, jest zasadnicze,pan dr trakuje pacjętki taśmowo nawet za te100zł,ktore kosztuje wizyta prywatna,otóz na zadawane przeze mnie pytania uśmiechałał się ironicznie .Będąc niedawno pacjętka pan dr powiedziałam iż jestem w 28 mies ciąży i lekarz ,który prowadzi moja ciaze w angii zasugerował badanie ,jeszcze nie skończyłam ,a dr : proszę się przygotować do badania ,a ja na to ,że to ma być tylko usg,poniewaz w tak zaawansowanej ciązy w anglii nie robia tego rodzaju badania, ma to być usg aby sprawdzić jak rozwija się moje dziecko,wiec ironiczny uśmiech : i proszę usłyszałam,bach ,bach i po sprawie ,nawet nie posłuchał jak bije serce dziecka ,krótko zwięzle .Poczułam się jakbym zajęła dr Jego cenny czas,więc jako intruz szybko opuściłam gabinet dr.Taka kasa jaka łupią lekarze w Polsce,a podejście okropne.Tam w anglii ,gdzie mieszkam lekarz słuchajcie jest naprawdę dla pacjeta...i bez kasy,której nie musze płacic,JEDEN WNIOSEK JAK DALEKO NAM DO EUROPY DRODZY PACJĘCI!!!!!!!!!!czas na zmiane nie uważcie drogie koleżanki?????????

Wspaniały lekarz, sympatyczny, miły. Zawsze wysłucha a nawet zaczepi na ulicy swoją pacjentkę i zagoni na badania :). Prowadził moją ciąże i robił mi cesarkę...Umęczyłam P. Doktora strasznie, ale dał sobie radę hihi. Jestem pod jego opieką od 6 lat i nie mam zamiaru zmieniać. Moje znajome też wybrały tego lekarza.... Polecam!!!

Bardzo sympatyczny lekarz i przystojny!:)Polecam wszystkim.

Bardzo sympatyczny lekarz i przystojny!:)Polecam wszystkim.

BARDZO DOBRY LEKARZ, POLECAM GO DLATEGO,ZE PROWADZIŁ MOJĄ CIĄŻE I NAPRAWDĘ ZNA SIĘ NA TYM CO ROBI.WIEM,ZE MOŻNA MU W PEŁNI ZAUFAĆ DLATEGO TEŻ POLECAM GO ZAWSZE MOIM ZNAJOMYM I WIEM,ŻE DUŻO KOBIET PRZYJEŻDŻA DO NIEGO Z WROCŁAWIA I OKOLIC BO NAPRAWDĘ WARTO.JEST TO LEKARZ GODNY MOJEGO POLECENIA:)

JEST ZAJEBISTYM LEKARZEM PRZY NIM NIE MA ŻADNEGO LĘKU ŻE TO GINEKOLOG .POLECAM WSZYSTKIM.A NIE POŻAŁUJECIE