lekarz Artur Kuligowski

Urolog

Lekarz z sercem, polecam wszystkim. Empatyczny, zaangażowany i pomocny, nie zostawia pacjenta bez informacji. Fachowo kieruje leczeniem.

Lekarz z sercem, polecam wszystkim.

Mój ojciec Marian S. był pacjentem na oddziale u dr Artura Kuligowskiego i bez grosza pieniędzy zaopiekowano się nim jak w szpitalu w Leśnej Górze. Pan Ordynator bardzo uprzejmy i profesjonalny jak wszyscy lekarze na tym oddziale i oczywiście chylę czoła Paniom Pielęgniarkom, które były empatyczne i ciągle pilnowały aby ojciec był odpowiednio zaopiekowany. Jednym słowem ,,Jaki Pan taki kram,, Dziękujemy wraz z bratem za b.dobrą opiekę nad ojcem.

Dziękujemy wraz z bratem za b.dobrą opiekę nad ojcem.

Myślałam ze to dobry lekarz dopóki nie doczytałam sama ze nie zlecił podstawowych badań na nerki!! Tylko usg i kontrole. Brak dalszych badań. Przestrzegam!

Pan Doktor to lekarz z powołania, uprzejmy, miły i z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Potrafi dokładnie i cierpliwie wytłumaczyć problem, zdiagnozować chorobę i z ogromnym zaangażowaniem poprowadzić w leczeniu. Lekarz z sercem, polecam wszystkim.

Pacjent po dwóch zabiegach i bez poprawy. Wizyty prywatne i kasowanie za nie szlo i idzie wzorowo. A efektów zabiegów brak kak i pomysłu na to co dalej.Tak jakby lekarz zupełnie się nie przejmował, ze stan się nie poprawia. Ewentualnie kolejna wizyta prywatna. Trudno o inna ocenę niż 1.

Pacjent po dwóch zabiegach i bez poprawy.
Trudno o inna ocenę niż 1.

Urolog Pan doktor Artur Kuligowski to lekarz z powołania, właściwa osoba na właściwym miejscu.Posiada odpowiednie kompleksowe podejście do pacjentów. To bardzo dobry specjalista a przy tym miły i uprzejmy człowiek.Potrafi dokładnie, cierpliwie wytłumaczyć problem, zdiagnozować chorobę i w rezultacie doprowadzić do jej wyleczenia. Posiada rozległą wiedzę w swojej dziedzinie jak i ogólną medyczną, którą potrafi wykorzystać w praktyce.Kilka lat temu mąż leczył się na oddziale Urologii i Onkologii Urologicznej w Szpitalu Wielospecjalistycznym w Jaworznie, gdzie Pan doktor jest ordynatorem.Pomimo wcześniejszych komplikacji w leczeniu kamicy, tam został wyleczony przez profesjonalny zespół ...

To bardzo dobry specjalista a przy tym miły i uprzejmy człowiek.Potrafi dokładnie, cierpliwie wytłumaczyć problem, zdiagnozować chorobę i w rezultacie doprowadzić do jej wyleczenia. Posiada rozległą wiedzę w swojej dziedzinie jak i ogólną medyczną, którą potrafi wykorzystać w praktyce.Kilka lat temu mąż leczył się na oddziale Urologii i Onkologii Urologicznej w Szpitalu Wielospecjalistycznym w Jaworznie, gdzie Pan doktor jest ordynatorem.Pomimo wcześniejszych komplikacji w leczeniu kamicy, tam został wyleczony przez profesjonalny zespół lekarzy i pielęgniarek.Oddział ten jest świetnie i nowocześnie prowadzony przez Pana doktora Artura.
Szczerze polecamy P.doktora.

leczenie ponad roczne bez skutku .Prócz usg brak badań.Strata czasu i pieniędzy.Nie odczułem zaangazowania.

Wydawało mi sie kiedys ze to dobry fachowiec,zawsze grzeczny i uprzejmy ,nie mozna było raczej o nim zle powiedziec,nie bede sie wypowiadał co do jego wiedzy bo tego nie zbadałem i raczej musi ja miec skoro jest ordynatorem,ale jedno wiem na bank poje... bało mu sie od pieniedzy!! Myśłi ze jest nie wiadomo kim i ze wszystko moze, pacjenta ma gdzieś.Dobrze ktos wczensije napisal chyba mysli tylko o tym zeby skasowac pieniadze za prywatna wizyte.Albo on ma dwie osobowosci albo kasa i pozycja go tak zmieniły.A szkoda ... ale taki ten nasz swiat,a lekarze zachowuja sie jakby byli Bogami bo wiedza ze jestesmy od nich zalezni.Jak pan to czyta to chcialem powiedziec ze pieniadze to nie wszystko i niech pan sie zastanowi nad tym co do kogo mowi i jak traktuje pacjentow

Lekarz nie poradzil sobie z,zapaleniem.prostaty.Nieuprzejmy.Stale odbierajacy telefon w,trakcie wizyty.

Jedyna pomoc to sikanie do lejka.Szybki jak by go ktoś gonił nie poświęcił żadnego czasu, myślami był w obłokach. Lekarz bez powołania. Więcej niema co pisać-omijać z daleka