lekarz Artur Kuś

Pediatra

Polecam,wyciągnął mojego syna z astmy.lekarz który stara się nie stosować antybiotyków.Zawsze pod telefonem ,można na niego liczyć.

Bardzo dobry lekarz. Diagnoza w 100%trafiona. Rzetelny, wiarygodny, godny polecenia. Jesteśmy pod opieka Pana doktora prawie 7 lat.

Jeden z najlepszych lekarzy z dziedziny pediatrii jeżeli chodzi o Warszawę. W naszym przypadku diagnoza zawsze trafna z przewidywalnością jak rozwinie się choroba. Leczenie bez antybiotyków, zawsze naturalnymi metodami. Pan doktor zawsze przy okazji zbadał też mnie. Zawsze odbiera telefony.

Badzo dobry lekarz, szuka przyczyny choroby a nie tylko leczy objawy, i nie wciska leków od tak, unika antybiotyków, no chyba, że jest to konieczne, jest za leczeniem metodami domowymi/naturalnymi, wiele porad daje również przez telefon (jeśli zna pacjenta). Moje dzieci leczą się u niego od 4 lat. Świetny specjalista, pomocny, cierpliwy... tylko bardzo zabiegany

Długo szukałam pediatry WŁAŚCIWEGO. Udało się. Pan Doktor nie tylko poświęca czas dziecku choremu, ale zawsze "zerknie" i zapyta o zdrowie pozostałych. Moje dzieci są zawsze trafnie zdiagnozowane a metody leczenia są bardzo skuteczne. Pan Doktor nie zastanawia się zbyt długo, widzi co jest dziecku, potrafi przewidzieć, w którym kierunku choroba się rozwija i jaki będzie kolejny objaw

Leczy moje dzieci już od 5 lat-doskonały lekarz, zawsze trafnie rozpozna problem,zawsze odbiera tel a jak nie może to oddzwania później. zawsze mozna liczyć na poradę przez telefon. mamy do tego lekarza pełne zaufanie. antybiotyk zleca w ostateczności. a dzieci lubią go bardzo:) zdecydowanie polecam tego pediatrę.

Znakomity lekarz. Od ponad dwóch lat, w przypadku wątpliwości ze zdrowiem synka, kontaktujemy sie wyłacznie z Panem doktorem. Trafne diagnozy, leczenie odpowiednio dobrane, oraz co rzadko się zdarzało u innych lekarzy, zwracanie uwagi na odpowienią dietę dziecka. Dla Pana doktora nie ma "śmiesznych" pytań.

Świetny pediatra. Zwykle trafia z diagnozami w dziesiątkę i potrafi sobie poradzić zarówno z prostym przeziębieniem, jak również z bardziej skomplikowanymi problemami. Co ważne - słucha co się do niego mówi i nie lekceważy informacji od pacjenta. Antybiotyki stosuje tylko wtedy, kiedy jest konieczność, a nie jako lekarstwo na wszystko. Zdecydowanie polecam!

juz 1,5 roku korzystamy z opieki medycznej Pana Kusia. Jak do tej pory jesteśmy zadowoleni. Nigdy nie robił problemow i można na niego liczyć . Polecam

Dr.Artur Kuś to lekarz , do którego mam 100% zaufanie . Korzystam z usług Pana Doktora już 7 lat. Wspanianły człowiek.

Dr.Artur Kuś to lekarz , do którego mam 100% zaufanie .
Korzystam z usług Pana Doktora już 7 lat. Wspanianły człowiek.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Otwock"?

Pazińskiego 5

Andriollego 36/38 (Centrum)