lekarz Artur Kuś

juz 1,5 roku korzystamy z opieki medycznej Pana Kusia. Jak do tej pory jesteśmy zadowoleni. Nigdy nie robił problemow i można na niego liczyć . Polecam

Leczy moje dzieci już od 5 lat-doskonały lekarz, zawsze trafnie rozpozna problem,zawsze odbiera tel a jak nie może to oddzwania później. zawsze mozna liczyć na poradę przez telefon. mamy do tego lekarza pełne zaufanie. antybiotyk zleca w ostateczności. a dzieci lubią go bardzo:) zdecydowanie polecam tego pediatrę.

Długo szukałam pediatry WŁAŚCIWEGO. Udało się. Pan Doktor nie tylko poświęca czas dziecku choremu, ale zawsze "zerknie" i zapyta o zdrowie pozostałych. Moje dzieci są zawsze trafnie zdiagnozowane a metody leczenia są bardzo skuteczne. Pan Doktor nie zastanawia się zbyt długo, widzi co jest dziecku, potrafi przewidzieć, w którym kierunku choroba się rozwija i jaki będzie kolejny objaw

Wspaniały człowiek i wspaniały lekarz. Uwielbiamy tego Pana. Jedyny lekarz któremu ufamy w 100%.

Wspaniały człowiek i wspaniały lekarz. Uwielbiamy tego Pana.
Jedyny lekarz któremu ufamy w 100%.

Świetny pediatra. Zwykle trafia z diagnozami w dziesiątkę i potrafi sobie poradzić zarówno z prostym przeziębieniem, jak również z bardziej skomplikowanymi problemami. Co ważne - słucha co się do niego mówi i nie lekceważy informacji od pacjenta. Antybiotyki stosuje tylko wtedy, kiedy jest konieczność, a nie jako lekarstwo na wszystko. Zdecydowanie polecam!

lekarz zdecydowanie godny polecenia!kompetentny,z ogromną wiedzą, dzieciki bardzo go lubia. zawsze odbiera telefony i służy pomocą. POLECAM W 100%

Ma niesamowitą wiedzę i jeszcze większą intuicję. Leczy dość "oszczędnie", nie szasta antybiotykami, jest zawsze pod telefonem. Bardzo, bardzo polecam.

Cudowny lekarz godny polecenia, potrafi prawidłowo zdjagnozować chorobę u dziecka, nigdy nie nadużywa antybiotyków

Polecam. Został wezwany do mniejszego dziecka a zbadał dodatkowo starsze. Postawił trafną diagnozę i powiedział w którym dniu jak będzie wyglądała choroba. Odrazu złapał kontakt z dzieckiem.

Świetny lekarz! Zdecydowanie polecam. Zawsze trafione diagnozy. Nie dziwię się że jest oblegany, ale warto poczekać chwilę na wizytę.