lekarz Artur Kuś

SUPER PEDIATRA!!! Lekarz godny polecenia. Zawsze trafiona diagnoza. Nie nadużywa antybiotyków. Przy każdej wizycie bada wszystkich domowników. Cierpliwy, zawsze służy pomocą i radą.

SUPER PEDIATRA!!! Lekarz godny polecenia. Zawsze trafiona diagnoza.

Co za F A C H O W I E C!!! Nawet nie obejrzał dokładnie przy pierwszej wizycie mojego dziecka. Oczywiście wszystko było wg. jego opinii OK. Wieczorem przy kapieli stwierdziliśmy na ramieniu dziecka, najprawdopodobniej w miejscu ukłucia igły po szczepionce, ropny wybroczyn. Pan doktor nie raczył tego zauważyć! Dodam, że nie otrzymałem rachunku za wizytę Pana doktora. Poszło do kieszeni.

Dodam, że nie otrzymałem rachunku za wizytę Pana doktora. Poszło do kieszeni.

Bardzo dobry lekarz. Ma świetny kontakt z dziećmi i ich rodzicami. Nasze córeczki bardzo go lubią. Diagnozy zaskakująco trafne.Dobrze dobrane leczenie. Potrafi precyzyjnie "rozpisać" przebieg choroby na dni, łącznie z prognozą, kiedy dziecko będzie zdrowe :). Ufamy mu.

Zdecydowanie polecam! Ma świetny kontakt z rodzicami i dziećmi, jest bardzo kompetentny, jego diagnozy i metody leczenia zawsze okazują się trafne, przynajmniej odnośnie moich dzieci, nie nadużywa antybiotyków, zawsze można do niego zadzwonić w razie wątpliwości, wykazuje dużą cierpliwość do dociekliwych mam.

w pełni zgadzam się z pozostałymi opiniami,przy okazji obeirzy wszystkich domowników

Długo szukałam pediatry WŁAŚCIWEGO. Udało się. Pan Doktor nie tylko poświęca czas dziecku choremu, ale zawsze "zerknie" i zapyta o zdrowie pozostałych. Moje dzieci są zawsze trafnie zdiagnozowane a metody leczenia są bardzo skuteczne. Pan Doktor nie zastanawia się zbyt długo, widzi co jest dziecku, potrafi przewidzieć, w którym kierunku choroba się rozwija i jaki będzie kolejny objaw.

Fantastyczny lekarz, nie faszeruje antybiotykami, szuka innych rozwiązań. Trafnie diagnozuje - to najwazniejsze. Nie jest fanatykiem szczepień. Widać, że lubi dzieci, ma z nimi świetny kontakt.

Fantastyczny lekarz, nie faszeruje antybiotykami, szuka innych rozwiązań.
Trafnie diagnozuje - to najwazniejsze. Nie jest fanatykiem szczepień.
Widać, że lubi dzieci, ma z nimi świetny kontakt.

Pierwszy pediatra, który bez wahania i przede wszystkim trafnie stawia diagnozy u moich dzieci. Mam do niego zaufanie i podziw dla jego wiedzy. Umie uspokoić :-)