lekarz Artur Kuś

Pan Kuś zawsze nam pomógł w potrzebie, jest pod telefonem i o wszystko można spytać, trafnie ocenia stan dziecka, nie faszeruje antybiotykami, leczy metodami mniej inwazyjnymi dla maluszka, nigdy nie miałam żadnych nieprzyjemności, pan doktor zawsze jest kulturalny i uprzejmy pomimo zabiegania i dużej ilości pacjentów. Mam pełne zaufanie do leczenia, z gabinetu wychodzę spokojna z nadzieją, ze dziecko szybko wróci do zdrowia

Zdecydowanie NIE Polecam ! Zrezygnowaliśmy z opieki na NFZ na rzecz prywatnych wizyt u Dr. Kusia. Lekarz ma wiedzę z zakresu naturalnych metod leczenia, ale niestety poziom jego kultury osobistej jest poniżej zera. Zadzwoniliśmy w środę, aby zapisać się na piątek. Miała to być wizyta okresową ( po 6 miesiącu) +1 szczepienie. Jechaliśmy ponad godzinę pociągiem, ze stacji prawie biegliśmy z małym dzieckiem, żeby się nie spóźnić, bo szanujemy innych ludzi i ich czas. Już na początku wizyty uderzyły mnie słowa lekarza, że nie powinno nas tu być bo on ...

Już na początku wizyty uderzyły mnie słowa lekarza, że nie powinno nas tu być bo on jest chory, ze nie powinien przyjmować pacjentów. Dodatkowo przez całą wizytę wysłuchiwałam testów typu " kobiety mają chore mózgi, powinny się leczyć"," nie potrafi zrobić Pani takiej prostej rzeczy jak znaleźć olej z lnianki'', kazał mi zapisać na kartce ze przy rozszerzaniu diety mam podawać zblendowabe mięso razem z zupa!- no niewiarygodne! Cała wizyta opierała się na nieprzyjemnych komentarzach. Ten Pan zdecydowanie ma problem w relacjach damsko-meskich. Niestety, lekarz być może ma wiedzę, ale nie ma empatii, kultury i szacunku do drugiego człowieka! Nie poinformował nas, że jest chory i nie może przyjmować pacjentów i jeszcze miał pretensje, że przyjechaliśmy!
Cała wizyta trwała może 7 minut.

Lekarz z ogromną wiedzą dotyczącą leczenia naturalnymi sposobami. Ograniczanie farmakologii - ok, jednakże jest to lekarz anty szczepionkowiec -

Cudowny lekarz. Bardzo trafna diagnoza. Inni lekarze nie potrafili sobie poradzić z diagnoza a doktor odrazu poznał się na chorobie. Jesteśmy wdzięczni Panu doktorowi. Bardzo dobrze zbadał dziecko. Wytłumaczył dokładnie co robić. Dzieki trafnej diagnozie dziecko dostało odpowiednie leki. Bardzo dobry lekarz!! Najlepszy u jakiego byłam!

Polecam,wyciągnął mojego syna z astmy.lekarz który stara się nie stosować antybiotyków.Zawsze pod telefonem ,można na niego liczyć.

Bardzo dobry lekarz. Diagnoza w 100%trafiona. Rzetelny, wiarygodny, godny polecenia. Jesteśmy pod opieka Pana doktora prawie 7 lat.

Jeden z najlepszych lekarzy z dziedziny pediatrii jeżeli chodzi o Warszawę. W naszym przypadku diagnoza zawsze trafna z przewidywalnością jak rozwinie się choroba. Leczenie bez antybiotyków, zawsze naturalnymi metodami. Pan doktor zawsze przy okazji zbadał też mnie. Zawsze odbiera telefony.

Badzo dobry lekarz, szuka przyczyny choroby a nie tylko leczy objawy, i nie wciska leków od tak, unika antybiotyków, no chyba, że jest to konieczne, jest za leczeniem metodami domowymi/naturalnymi, wiele porad daje również przez telefon (jeśli zna pacjenta). Moje dzieci leczą się u niego od 4 lat. Świetny specjalista, pomocny, cierpliwy... tylko bardzo zabiegany

Dr.Artur Kuś to lekarz , do którego mam 100% zaufanie . Korzystam z usług Pana Doktora już 7 lat. Wspanianły człowiek.

Dr.Artur Kuś to lekarz , do którego mam 100% zaufanie .
Korzystam z usług Pana Doktora już 7 lat. Wspanianły człowiek.

Znakomity lekarz. Od ponad dwóch lat, w przypadku wątpliwości ze zdrowiem synka, kontaktujemy sie wyłacznie z Panem doktorem. Trafne diagnozy, leczenie odpowiednio dobrane, oraz co rzadko się zdarzało u innych lekarzy, zwracanie uwagi na odpowienią dietę dziecka. Dla Pana doktora nie ma "śmiesznych" pytań.