dr hab. n. med. Artur Kwiatkowski

Chirurg transplantolog

Geniusz a nie lekarz! uratował życie mi i mojemu synkowi ! Bardzo zdolny i cierpliwy , ale też stanowczy , jesli trzeba. Widać że podwładni się go słuchają i go szanują, bo jest świetnym lekarzem i szefem kliniki. Polecam bardzo!!

Najlepszy lekarz na świecie. Najwybitniejszy człowiek w Polsce. Nobla, Drodzy Państwo, Nobla! Polecam.

Arystokracja wśród chirurgów. Znakomity chirurg, fachowy, etyczny, zaangażowany i uczciwy. Wielki człowiek, wielki lekarz... Nie wypada nawet oceniać Pana Prof KWIATKOWSKIEGO, ponieważ w proponowanej skali się nie mieści i powiem krótko świetny transplantolog ...

Prawdziwy lekarz i prawdziwy człowiek. Oby było takich fachowców jak najwięcej.Polecam

Jestem w pełni usatysfakcjiniwany, wykonał transplantacje nerki w bardzo sprawny sposób, bez p

Kilka lat temu wykonywał mi zabieg pooperacyjny.Zapamiętałam go jako młodego bardzo sympatycznego i kompetentnego lekarza mającego dużo cierpliwości .Niezwykle kontaktowy i uprzejmy lekarz.POLECAM

takich lekarzy trzeba długo szukać pod słońcem

takich lekarzy trzeba długo szukać pod słońcem

Wybitny specjalista, uprzejmy, cierpliwy, kompetentny. Podziw wzbudza zdolność empatii.