lekarz Artur Łazorko

Ogromne wyrazy wdzięczności i uznania dla Pana Doktora Łazorki, za profesjonalizm, trafne diagnozy, cierpliwość w tłumaczeniu pacjentom przyczyn nieustającego bólu, oraz szybkie podjęcie decyzji o zabiegu. Po dwóch tygodniach od operacji wymiany stawu biodrowego u mnie, 76 letniego mężczyzny w miejsce grymasu bólu znowu pojawił się uśmiech i chęć do życia. Gdyby nie ostrożność i zalecenia Pana Doktora to mógłbym już od dzisiaj, bez wysiłku i bólu poruszać się bez kul. Szacunek i serdeczne podziękowania Panie Doktorze.

Doktor Łazorko jest najlepszym specjalistą od wymiany stawu biodrowego. Po właściwej diagnozie i profesjonalnie przeprowadzonej operacji przestałem odczuwać ból i wróciłem do pełnej sprawności. Pan Doktor jest przede wszystkim świetnym lekarzem, ale również wrażliwym, kulturalnym i wspaniałym człowiekiem. Interesuje się zdrowiem pacjenta także po wykonanym zabiegu. Gorąco polecam Pana Doktora. Dziękuję i życzę dużo zdrowia i sił.

Doktor Łazorko jest najlepszym specjalistą od wymiany stawu biodrowego.
Interesuje się zdrowiem pacjenta także po wykonanym zabiegu.
Gorąco polecam Pana Doktora.
Dziękuję i życzę dużo zdrowia i sił.

Bezwzględnie najlepszy specjalista od wymiany stawu biodrowego w podkarpaciu a może i dalej. Wystarczy tylko dotrzeć po informacje do osób, które widziały jak robi operacje. Mój ojciec chodzi sprawnie bo był wystarczająco sprytny żeby dotrzeć do ludzi z bloku operacyjnego czego nie można powiedzieć o naszym sąsiedzie operowanym przez innego ortopedę. Zdecydowanie polecam a w razie wątpliwości zasięgnijcie języka u źródła.