dr n. med. Artur Lemiński

Urolog

Na pierwsza wizytę u Pana Doktora trafiłem na początku maja 2017r. ze wstępną diagnozą nowotworu złośliwego nerki. Diagnoza sie potwierdziła czekała mnie nefrektomia radykalna. Ze względu na duży rozmiar guza i ból, który powoli uniemozliwiał mi normalne funkcjonowanie Pan Doktor zrobił co w Jego mocy aby operacja odbyła sie niezwłocznie. Nie owijał w bawełnę, mówił rzeczowo i przedstawił mi konkretny plan działania dzięki czemu wiedziałem co mnie czeka i mogłem jakoś psychicznie poradzić sobie z sytuacją w jakiej się znalazłem. Poczułem, że zależy Mu na pacjencie, że nie jestem sam ...

Na pierwsza wizytę u Pana Doktora trafiłem na początku maja 2017r. ze wstępną diagnozą nowotworu złośliwego nerki. Diagnoza sie potwierdziła czekała mnie nefrektomia radykalna.  Ze względu na duży rozmiar guza i ból, który powoli uniemozliwiał mi normalne funkcjonowanie Pan Doktor zrobił co w Jego mocy aby operacja odbyła sie niezwłocznie. Nie owijał w bawełnę, mówił rzeczowo i przedstawił mi konkretny plan działania dzięki czemu wiedziałem co mnie czeka i mogłem jakoś psychicznie poradzić sobie z sytuacją w jakiej się znalazłem. Poczułem, że zależy Mu na pacjencie, że nie jestem sam .
Cały czas od pierwszej wizyty był ze mną w stałym kontakcie telefonicznym.  Był OBECNY w szpitalu i teraz też interesuje się moim zdrowiem, dzwoni i pyta o zdrowie, samopoczucie.
Jeśli szukasz fachowca z zakresu guzów nerki to szczerze mogę Pana Doktora polecić. Nie będziesz kolejnym numerkiem statystycznym. Pierwszy raz w życiu spotkałem się z takim zaangażowaniem w pomoc pacjentowi. Pan Doktor wyznacza nowe standardy w podejściu do pacjenta !!!!
Ponadto Doktor operuje w Klinice Urologii i Urologii Onkologicznej PUM w Szczecinie gdzie jakość leczenia jest bardzo wysoka ( bez porównania ze szpitalami powiatowymi).  Klinika Urologii ma drugą lokatę w kraju.
Polecam jeszcze raz i jestem wdzięczny za całą opiekę i leczenie Panie Doktorze.

Poszukiwaliśmy jak najszybciej lekarza dla ojca, polecono nam wlasnie pana doktora. Opinie innych pacjentow w internecie tez byly jak najlepsze, wiec dlugo sie nie zastanawialismy. No i okazalo sie, ze to byla najlepsza decyzja, jaka moglismy podjac. Pan doktor z ogromna troska zajal sie ojcem. Wytlumaczyl nam wszystko, co wiaze sie z jego choroba i pokierowal oczywiście jego dalszym leczeniem. Juz pozniej w samym szpitalu bylo podobnie. Po szczesliwie przeprowadzonej operacji caly czas interesowal sie stanem taty. Teraz ojciec jest pod stala kontrola doktora Leminskiego. To najlepszy urolog w Szczecinie, ...

To najlepszy urolog w Szczecinie, ze szczerego serca polecam wszystkim, ktorzy szukaja dobrego lekarza.
Dziekujemy!

A ja z całego serca polecam Pana doktora. Właśnie jestem po 3 wizycie, a trafiłam do niego z polecenia koleżanki. Niesamowite podejście do pacjenta! Doktor Lemiński jest przede wszystkim skuteczny, a przy tym życzliwy, cierpliwy i konkretny. Po pierwszej wizycie wyszłam z pakietem informacji, dzięki czemu wiedziałam na czym stoję. Dużym zaskoczeniem było dla mnie to, że któregoś razu Pan doktor zadzwonił do mnie z pytaniem, jak się czuję :) Zdarzyło mi się coś takiego po raz pierwszy w życiu. Serdecznie polecam doktora Lemińskiego. Karolina

Niesamowite podejście do pacjenta!
Serdecznie polecam doktora Lemińskiego.
Karolina

Doktor Lemiński jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem. W grudniu 2017 roku operował mojego męża - złośliwy, naciekający rak pęcherza moczowego. Mąż wraca do zdrowia, z każdym dniem jest w lepszej kondycji psychicznej i fizycznej. Doktor interesuje się stanem pacjenta. Wspaniały lekarz, operator i człowiek. W kontaktach z pacjentem i jego rodziną jest ludzki, nie stwarza dystansu lekarz - pacjent. Oby więcej tak oddanych lekarzy i wspaniałych specjalistów. Panie doktorze, życzę Panu zadowolonych pacjentów i za wszystko dziękujemy.

dowiedziałem się o świetnym fachowcu dr. nauk med. Arturze Lemińskim, który przyjął mnie w przychodni w Myśliborzu, od razu wystawił trafną diagnozę i skierował na operację usunięcia nerki lewej , sam zajął się operacją- po której coraz lepiej się czuję. Doskonały fachowiec profesjonalista , świetne podejście do pacjenta,człowiek po wizycie -czuje się odprężony, a nie zdołowany, jak u innych lekarzy.Gorąco polecam . Dziękuję Panie Doktorze za wszystko.

Doskonały praktykujący fachowiec. Szybka i trafna diagnoza oraz dokładna operacja radykalnej nefrektomii lewostronnej oraz zastosowanie skutecznego leczenia pozwoliło powrócić mi do zdrowia. Wielkie dzięki Panie Doktorze.

Czytałam opinie o lekarzu pojechałam z mężem na zasięgnięcie więcej informacji bo wiadomo jaka jest nasza opinia na temat szpitali i traktowanie pacjentów .Często traktują nas jak zło konieczne i intruzów.Jednogłośnie i z pełną odpowiedzialnością powiem że większość naszych lekarzy powinno wzorować się na podejściu do pacjenta tak jak to robi dr.Lemiński.Poświęca dużo czasu,dokładnie tłumaczy nawet rysuje jak po operacji będzie wyglądało.Dużo można pisać,(SUPER LEKARZ!}Szczerze polecam.A panu dok;życzę dużo pacjentów bo jak się mówi pieniądze szczęścia nie dają ,ale ich brak skazuje na cierpienie lub śmierć.Taki los nam biednym funduje ...

powiem że większość naszych lekarzy powinno wzorować się na podejściu do pacjenta tak jak to robi dr.Lemiński.Poświęca dużo czasu,dokładnie tłumaczy nawet rysuje jak po operacji będzie wyglądało.Dużo można pisać,(SUPER LEKARZ!}Szczerze polecam.A panu dok;życzę dużo pacjentów bo jak się mówi pieniądze szczęścia nie dają ,ale ich brak skazuje na cierpienie lub śmierć.Taki los nam biednym funduje NFZ.Życzę wszystkiego najlepszego.

Typowy kurierowicz. Tytuły i szkolenia służą głównie do podpisywania się w środowisku, pacjent raczej na tym nie zyskuje. Jak ktoś nie ma nic do stracenia to może skorzystać.

Doktor Lemiński zajął się moim tatą chorym na nowotwór pęcherza, który leczony w innych miejscach rozrósł się do rozmiarów wymagających operacji. Zajął się nami w sposób bardzo rzetelny, poświęcał ojcu i nam wiele czasu na rozmowy, starał się rozwiać wszelkie wątpliwości - był ciagłym oparciem dla całej naszej rodziny walczącej z rakiem. Operację usunięcia pęcherza zrobił również on. Tato wyszedł do domu po paru dniach, praktycznie zaraz po operacji mógł chodzić, nie musiał nawet dostawać krwi! Jestem pełna podziwu dla jego kunsztu lekarskiego i walorów jako człowieka. Cieszę się, że znalazłam tutaj dane jego praktyki prywatnej, bo z pewnością będę jeździć tam z tatą na kontrolę. Polecam z całego serca. Jolanta

Bardzo dobry lekarz. W pełni zgadzam się z przedmówcami. Znakomity fachowiec, uratował życie mojej mamie szybką diagnozą i natychmiastową interwencją. Najważniejszy jest dla niego pacjent. Zawdzięczamy mu bardzo dużo. Naprawdę zna się na tym co robi. Polecam! Reprezentuje nowy światopogląd, nie nabrał nawyków od innych starszych starzem lekarzy dla który liczy się tylko kasa za wizyte. Prowadzi ciekawa stronę internetową www.leminski.pl na której można znaleźć informacje praktyczne jak przygotować się do zabiegów itp. Profesjonalista.

Wciąż poszukujesz "Urolog Szczecin"?

Zespół Poradni Specjalistycznych i Pracowni Diagnostycznych
ul. Batalionów Chłopskich 86 gab. nr 11, I p.
70-786 Szczecin

Niepubliczny ZOZ "TW"