Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam. Prowadził moją ciążę. Zawsze odbiera telefon,albo oddzoni. Bardzo dobry sprzęt. Jest bardzo miły.

Lekarz godny polecenia. Wizyty są miłe, bez skrępowania. Wszystko dobrze wytłumaczone. Podczas wizyty poświęca naprawdę czas dla pacjentki. Podczas moich ciąż byłam dobrze prowadzona, reagował dość szybko w momencie pojawienia się jakichkolwiek komplikacji, a muszę dodać, że jestem po konizacji i moje ciąże należały do ciąż wyższego ryzyka. Doktor interesował się również moim stanem po porodach. POLECAM TEGO LEKARZA !!! Martyna

POLECAM TEGO LEKARZA !!!
Martyna

Kompetentny,dostępny,przemiły,przystojny,Polecam

Kompetentny,dostępny,przemiły,przystojny,Polecam

Polecam. Bardzo miły lekarz. Wszystko spokojnie tłumaczy. Bardzo profesjonalny.

Polecam. Bardzo miły lekarz. Wszystko spokojnie tłumaczy. Bardzo profesjonalny.

Polecam dr. Ludwickiego prowadzi moją ciąże która jest zagrożona od początku mam przepisane leki na podtrzymanie moja 3 ciąża 2 prowadzone przez innych lekarzy zakończyły sie :( Takich lekarzy ze świecą szukać:)

Wspaniały człowiek.. naprawde polecam z całego serca.. uratował mojego synka w trakcie porodu dlatego zawdzięczam p. ludwickiemu bardzo dużo.. ogólnie dba o swoje pacjetki w trakcie ciązy jak i po porodzie... polecam naprawde człowiek godny polecenia..

Wspaniały człowiek.. naprawde polecam z całego serca..

Jest super lekarzem!!!Leczę się u doktora Ludwickiego.Jestem po operacji jest wszystko ok!Polecam tego lekarza!!!

Dr Ludwicki jest bardzo dobrym specjalistą. W Stargardzie byłam u kilku, ale żaden nie zdobył mojego zaufania, poza tym lekarzem. Jest konkretny, odpowiada na każde pytania, wątpliwości. Interesuje się swoimi pacjentkami. polecam tego lekarza,a na pewno Was nie zawiedzie.

Artur Ludwicki,specialista ginekolog-położnik - bardzo dobry lekarz. Jest moim zaufanym lekarzem od 6 lat. W moim przypadku sprawdził sie jako połoznik i ginekolog. Szybko i trafnie diagnozuje przyczynę dolegliwości. POLECAM

Fantastyczny leakrz. Profesjonalny, miły, wszystko spokojnie tłumaczy.

Fantastyczny leakrz. Profesjonalny, miły, wszystko spokojnie tłumaczy.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Stargard Szczeciński"?

Janusz Gostyński

Praktyka prywatna