lekarz Artur Ludwin

Witam, również podzielam zdanie Piteero. Żałuję, że zdecydowałam się na zabieg u tego lekarza. Absolutnie nie podważam kompetencji dr Ludwina, jednak odnoszę wrażenie że swoje pacjentki traktuje jedynie jako źródło dochodów. Nie udziela wyczerpujących odpowiedzi podczas wizyty, po zabiegu nawet nie znalazł czasu na rozmowę na którą sam się zgodził. Prawdą jest również to, że podczas wizyty rozmawia lub "bawi się" telefonem. Irytujące jest również czekanie na wizytę (spóźnienia min 1,5h) i brak fartucha (bynajmniej nie po to, aby pochwalić nową częścią garderoby) Jednak co mnie najbardziej zdziwiło- dr Ludwin zupełnie nie był przygotowany do zabiegu, chwilę przed poprosił mnie o wyniki badań, żeby zorientować się w temacie. Ktoś wcześniej wspomniał o zlecaniu dodatkowych(dokładniejszych, szczegółowych)badań- sama z własnego doświadczenia uważam, że jest to jedynie kolejny sposób na wyłudzenie nie małych pieniędzy.
Zdecydowałam się na zabieg u tego lekarza ze względu na fakt, że jako nieliczny takowe przeprowadza, ale napewno nie będę dłużej jego pacjentką. Doceniam jego wiedzę, ale przeszkadza mi lekceważące i jedynie materialne podejście do pacjenta.

Oj co ja bym zrobiła temu doktorkowi nawet nie chce myśleć:-) jest bardzo apetyczny .

Ciąża była trudna,miało być drogo ale idealnie-byłam szczęśliwa że moją ciążę powierzyłam dobremu lekarzowi.Owszem-napewno jest to Specjalista ale nie od prowadzenia trudnych ciąż.

Pan doktor zdiagnozował mi i operował torbiel na jajniku pare lat temu. Był niezwykle taktowny i opiekuńczy (byłam wtedy bardzo młoda i strasznie bałam się operacji), a zarazem niezwykle kompetentny i profesjonalny. Widać, że ma ogromną wiedzę. Zlecił wszystkie badania, wyniki wszystkich dokładnie mi opisywał. Operacja, a właśc. zabieg laparoskopowy był krótki i dokładny - jego cięcia i szycia niezwykle precyzyjne, do dziś praktycznie nie widać tych trzech malutkich blizn, nie wyobrażam sobie, żeby móc to zrobić lepiej. Wszystko pięknie się zagoiło i do dziś badania usg nie muszą mnie martwić. Polecam wszystkim tego lekarza- z moich doświadczeń oraz opinii innych znajomych, to najlepszy lekarz w Krakowie od ginekologicznej chirurgii.

Mam mieszane uczucia - dobry lekarz dla osób, które maja poważny problem zdrowotny, ale przy zwykłym prowadzeniu ciązy brakuje zaangażowania - opóźnienia i tłumaczenie się ilością zajęć, sugestie, że jak się nie podoba to można gdzie indziej - musiałam przypominać mu o recepcie, o zwolnieniu, o wszystko się dopytywać - sam z siebie nie powie nic, w sumie spory pośpiech, bo nie byłam przypadkiem godnym większej uwagi. Zlecał masę badań (kosztownych), których wyników nawet nie sprawdzał. Nie podobało mi się to, traktował mnie i moje wątpliwości lekceważąco. Za te pieniądze miałam prawo oczekiwać jednak więcej.

Fachowiec, kompetentny, szczegółowo analizujący konkretny problem. Jestem po operacji usunięcia mięśniaka ze ściany macicy, i mam nadzieję, że uda mi się dzięki temu zajść ponownie w ciążę. Polecam.

Zabrakło mi u Pana doktora zaangsżowania w mój problem. Miły ale nie pójdę więcej.

Najlepszy ginekolog w Krakowie, sympatyczny, konkretny, pełen profesjonalizm. Robił mi kilka dni temu operację usunięcia mięśniaków, wszystko zgodnie z planem. Polecam gorąco

Najpierw romantyczna kolacja we dwoje, a później w luksusowym hotelu zajrzał mi w szparkę jak nikt inny i powtórzył to wielokrotnie. Jest niezwykle czuły i romantyczny. Byłam w ósmym niebie.

Jestem szczęśliwą mamą,to chyba wystarczy jako komentarz :-)

Jestem szczęśliwą mamą,to chyba wystarczy jako komentarz :-)