O tym lekarzu można mówić tylko same pozytywy. Widać, że leczenie ludzi to jego pasja i powołanie a nie tylko zawód. Polecam z całego serca.

Miałam laparoskopowo usuwane torbiele i jestem bardzo zadowolona. To znakomity lekarz. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Polecam!

DR Ludwin prowadził moją ciążę, jestem bardzo zadowolona. Uważam go za godnego polecenia. Zleca wszystkie badania, które są naprawdę konieczne. Korzystałam z jego usług również przed ciążą i uważam go za naprawdę dobrego ginekologa czego nie mogę powiedzieć o poprzednich.

Wspaniały i bardzo uprzejmy lekarz.Bardzo mi pomógł.Kompleksowo podchodzi do pacjenta i w sposób zrozumiały tłumaczy daną jednostkę choroby i jej leczenie