lekarz Artur Marcinkiewicz

Internista, Kardiolog

Po przebytej operacji serca oraz wszczepieniu stentów leczyłem się u wielu kardiologów,lecz bez żadnych rezultatów; leczenie nie przynosiło właściwie żadnych efektów.Trafiłem do dra Marcinkiewicza,lekarza o niespotykanej kulturze osobistej,emanującym spokojem i cierpliwym podejściem do każdego pacjenta.Właśnie swą cierpliwością a przede wszystkim wiedzą i doświadczeniem spowodował,że w tej chwili mogę funkcjonować.Dziękuję Doktorze!.Szczerze polecam tego skromnrgo, mądrego i dobrego kardiologa każdemu cierpiącemu na choroby serca.