dr Artur Mazur

Chiropraktyk

Świetny specjalista.godny polecenia.przyszlam do niego w sumie bez nadziei.po miesiącu okazało się że umie czynić cuda.polecam wszystkim którzy myślą że nic już im nie pomoże

Specjalista w swoim zawodzie! Profesjonalne, a przy tym bardzo naturalne podejście do 'tematu’. Polecałem i będę polecać!

Specjalista w swoim zawodzie!
Profesjonalne, a przy tym bardzo naturalne podejście do 'tematu’.
Polecałem i będę polecać!

Trafiłem do Dr. Mazura, gdy ból kręgosłupa nie pozwał mi już nawet spać, bo przy każdej zmianie pozycji budził mnie okropny ból. Byłem po wielu badaniach, trzech niezależnych konsultacjach neurologicznych a potem dwóch neurochirurgicznych z rozpoznaniem do interwencji chirurgicznej i wymiany dwóch dysków. Badania MRI po kolejnym roku pokazały, że nie ma szans na unikniecie skalpela. Po pierwszej terapii 24 grudnia normalnie spędziłem święta Bożego Narodzenia Po kilku terapiach było coraz lepiej, a dzisiaj po półtora roku; czyli może po 10-12 wizytach normalnie funkcjonuję i z czasem zapomniałem o bólu, ...

Po pierwszej terapii 24 grudnia normalnie spędziłem święta Bożego Narodzenia Po kilku terapiach było coraz lepiej, a dzisiaj po półtora roku; czyli może po 10-12 wizytach normalnie funkcjonuję i z czasem zapomniałem o bólu, który nie pozwalał mi normalnie żyć.

Wspaniały specjalista. Poleciłam go już kilku osobom i każda jedna przychodziła potem do mnie z opowieścią o tym, że "wreszcie ktoś był w stanie pomóc". Ja też do tej grupy się wpisuję :)