lek. dent. Artur Niezgoda

Chirurg stomatolog, Stomatolog, Protetyk

Nie polecam wiecznie coś nie tak.... i te opóźnienia... Gabinet "świadczy" usługi protetyczne, których nie świadczy...

Nie polecam wiecznie coś nie tak.... i te opóźnienia...
Gabinet "świadczy" usługi protetyczne, których nie świadczy...

Jeśli komuś zależy na terminowości i nie chce spędzić więcej czasu w poczekalni niż w gabinebie - ODRADZAM.

Cudowny lekarz ,bardzo profesjonalny ,dokładny ,może mi robić z zębami wszystko:) mam do Pana Artura zaufanie .jest cudowny życzę mu samych sukcesów napewno będę wracać to mój lekarz 🙂

Profesjonalny, sympatyczny, z dużą wiedzą, delikatny i pełen empatii. Wzbudza zaufanie. Leczę się od lat. Jestem bardzo zadowolona.

Profesjonalny w swoim podejściu, zawsze odpowiada na wszystkie pytania, pomaga rozwijać wątpliwości i wspólnie szukać rozwiązania.

Doktor Artur to cudowny człowiek i wybitny specjalista. Swoją empatia mógłby obdzielić tysiące ludzi. Sympatyczny, ciepły, opiekuńczy i przede wszystkim profesjonalny w swoim fachu. Pan Doktor jest lekarzem do którego wrócę i bede polecać innym. Zasługuje na najwyższa ocenę i życzę Panu wielu sukcesów zawodowych.

Pan Doktor jest lekarzem do którego wrócę i bede polecać innym.
Zasługuje na najwyższa ocenę i życzę Panu wielu sukcesów zawodowych.

Ten "lekarz" zniszczył mi zęba, przez wiele miesięcy wyłudzał pieniądze, nic realnie nie robiąc. Totalna porażka, ostrzegam!

Nie polecam doktora,ponieważ nie spełnił moich oczekiwań.Wybrałem się do niego tylko raz,bo mój lekarz wyjechał,a do doktora Niezgody miałem blisko.Żałuję,bo nie pomógł mi,nie wytłumaczył problemu i nie mam dobrych wspomnień dotyczących tej wizyty.Niestety :(

Pełen profesjonalizm poparty doświadczeniem w Polsce i zagranicą .Uprzejmy i budzący zaufanie lekarz.

Jestem bardzo zadowolonym klientem gabinetu Pana Artura i żony.Szczerze polecam.