dr n. med. Artur Odyniec

Neurolog

Bardzo sympatyczny Pan doktor, uprzejmy i życzliwy. Poświęca swój czas pacjentom. Zna się bardzo dobrze na swojej pracy. Jest po prostu dla innych. Polecam leczenie u niego.

Bardzo dobry lekarz z powołania informacje o chorym udziela cierpliwie i wyczerpująco. Znam wielu lekarzy ale do niego mam zaufanie leczę się neurologicznie od 20 lat wiem co mówię.

Bardzo dobry lekarz z powołania

Mnie jak najbardziej pomógł w Szpitalu im. Barlickiego w Łodzi. Doktor pełen empatii, ale bardzo zarobiony na oddziale - jest bowiem dużo pacjentów. Z każdym porozmawia i co trzeba wytłumaczy, odpowie na pytania, etc... mogę jednym słowem polecić.

Dr Artur Odyniec okazal sie człowiekiem, ktoremu zalezy na dobru pacjenta. Dostalem rzut sm, tego samego dnia wczesniej nie przyjeli mnie w Koperniku (nie chcieli nawet na mnie spojrzec). To bylo moje pierwsze spotkanie z dr Odyncem, pierwsze wrazenie- jak najbardziej pozytywne.

jedno określenie pasujące do doktora to doktor Judym najcudowniejszy lekarz

jedno określenie pasujące do doktora to doktor Judym najcudowniejszy lekarz

Wciąż poszukujesz "Neurolog Łódź"?

NZOZ NEUROMEDICA
ul. Piotrkowska 204-210
90-369 Łódź
Niepubliczny Zakłąd Opieki Zdrowotnej "DIAG-MED"
Snycerska 3
91-302 Łódź