lek. Artur Oponowicz - absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie (2006r.), uzyskał tytuł specjalisty chorób wewnętrznych (2013r.), od 2009r. szkolił się w zabiegach endoskopowych (m.in. indywidualny kurs kolonoskopii CMKP w Warszawie) co pozwoliło na zdobycie Certyfikatów Umiejętności z zakresu Panendoskopii i Kolonoskopii Polskiego Towarzystwa Gastroenterologicznego (przełom 2015/2016r.). Tytuł specjalisty gastroenterologa uzyskał w 2016r.

Bardzo dobry ,młody lekarz .Cierpliwy ,spokojny ,kompetentny.Od badania do usunięcia polipa byłam pod dobrą opieką. Polecam .Dziękuję

Kompetentny lekarz, dużo czasu poświęca pacjentowi, tłumaczy, chętnie odpowiada na wszelkie pytania. Wykonuje również badania endoskopowe, tzn gastroskopie i kolonoskopie, delikatnie, sprawnie i z wyczuciem. Polecam.

Lekarz wspaniały, ma zawsze czas dla pacjenta, uprzejmy cierpliwy na zadawane pytania nieraz kilka krotnie te same, jest młodym zdolnym i kompetentnym lekarzem takich nam potrzeba. Polecam !!!!!!!!.

Bardzo kompetentny, choć młody lekarz. na wizycie poswięcił mi duzo czasu, nie spieszył się. Spokojnie wytłmaczył wszystko o co pytałam. Godny polecenia.

Bardzo dobry lekarz ,kompetentny , życzliwy i każdemu pacjentowi potrafi pomoc , doradzić . Polecam .

Wciąż poszukujesz "Gastroenterolog Biłgoraj"?

Nadstawna 56b lok. 4
23-400 Biłgoraj