lek. med. Artur Oponowiczlek. med. Artur Oponowicz - zdjęcie profilowe

lek. med. Artur Oponowicz

Gastroenterolog, Internista, Gastrolog

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Lublinie (rok ukończenia 2006r.) Badania endoskopowe wykonuję od 2009r. Tytuł specjalisty chorób wewnętrznych uzyskałem w 2013r. Począwszy od 2009r szkoliłem się w zabiegach endoskopowych
(m.in. indywidualny kurs kolonoskopii CMKP w Warszawie, szkolenie w zakresie zabiegów endoskopowych Centralnego Szpitala Klinicznego w Warszawie, inne...) co w połączeniu ze znaczną liczbą wykonywanych badań i zaliczeniem stosownych egzaminów teoretycznych (w Klinice Gastroenterologii i Hepatologii w Katowicach) i praktycznych (w Klinice Gastroenterologii w Lublinie) pozwoliło mi na zdobycie Certyfikatów Umiejętności z zakresu Panendoskopii i Kolonoskopii Polskiego Towarzystwa Gastroenterologicznego. Tytuł specjalisty z zakresu Gastroenterologii uzyskałem w 2016r po zdaniu egzaminu specjalizacyjnego w Centrum Onkologii w Warszawie.
Obecnie poza pracą w Specjalistycznym Oddziale Gastroenterologii Szpitala w Łęcznej, zajmuję się konsultacjami gastroenterologicznymi w lecznictwie ambulatoryjnym a także badaniami i zabiegami endoskopowymi (zarówno w trybie szpitalnym jak i ambulatoryjnym). Uczestniczę w ministerialnych i unijnych programach wczesnego wykrywania raka jelita grubego w Łęczej, Biłgoraju i Parczewie.
Ponadto kontynuuję kształcenie z zakresu zaawansowanych technik endoskopowych , aktywnie uczestnicząc w kursach i szkoleniach teoretycznych i praktycznych (m.in. z zakresu ESD i ECPW).

Bardzo dobry ,młody lekarz .Cierpliwy ,spokojny ,kompetentny.Od badania do usunięcia polipa byłam pod dobrą opieką. Polecam .Dziękuję

Kompetentny lekarz, dużo czasu poświęca pacjentowi, tłumaczy, chętnie odpowiada na wszelkie pytania. Wykonuje również badania endoskopowe, tzn gastroskopie i kolonoskopie, delikatnie, sprawnie i z wyczuciem. Polecam.

Lekarz wspaniały, ma zawsze czas dla pacjenta, uprzejmy cierpliwy na zadawane pytania nieraz kilka krotnie te same, jest młodym zdolnym i kompetentnym lekarzem takich nam potrzeba. Polecam !!!!!!!!.

Bardzo kompetentny, choć młody lekarz. na wizycie poswięcił mi duzo czasu, nie spieszył się. Spokojnie wytłmaczył wszystko o co pytałam. Godny polecenia.

Bardzo dobry lekarz ,kompetentny , życzliwy i każdemu pacjentowi potrafi pomoc , doradzić . Polecam .