Artur Ozięblo

Neurochirurg

Jestem już półtora roku po operacji, którą przeprowadził dr. Oziębło. Miałam oponiaka na dnie oczodołu i przerastał mi częściowo kości czaszki. W tej chwili nikt nie chce wierzyć, że przeszłam tak poważną operację. Czuję się bardzo dobrze, wróciłam do normalnej (czyli b. intensywnej) aktywności zawodowej, normalnie widzę (co wcale nie było takie oczywiste) - i to wszystko zawdzięczam Panu Doktorowi. Dodam, że zanim trafiłam do Niego, konsultowałam się u innych lekarzy (także wybitnych i nawet bardziej utytułowanych) i wcale nie zanadto kwapili się aby mnie operować. On się tego podjął i zawdzięczam Mu zdrowie a może nawet i więcej. Rozumiem, że pacjenci narzekają sobie, że poświęcił im za mało czasu bo dla każdego pacjenta jego choroba jest jedyna i najważniejsza. A jeśli lekarz codziennie spędza WIELE GODZIN przy stole operacyjnym, to musi i odpocząć i przemyśleć następne przypadki a niekoniecznie spędzać mnóstwo czasu na pogaduchach z pacjentami. Ja w każdym razie gorąco dziękuję i polecam wszystkim!

Dr Oziębło 5 lat temu operował mojego męża u którego stwierdzono guza mózgu (obłoniak). Złote ręce Pana Doktora sprawiły, że mąż żyje pomimo tego, że guz był duży a operacja b. ciężka. Nie znam słów, którymi mogłabym podziękować Panu Doktorowi. Agnieszka

Agnieszka

Fantastyczny Lekarz! Operował mnie wraz z dr. Izdebskim w maju 2016 r. Lokalizacja guza była niełatwa (blisko nerwu wzrokowego i tętnicy mózgowej). Operacja trwała ok. 6h, całkowity SUKCES, żadnych powikłań, itp. Wróciłam do zdrowia, jestem sprawna, widzę, słyszę, chodzę, czuję, bez żadnych deficytów. Wspaniały kontakt - wiedziałam, jakie są ryzyka, ale czułam się pewnie w Jego rękach. Wierzyłam, że będzie dobrze i udało się! Obaj Doktorzy uratowali mi życie! Dziękuję im bardzo za wszystko, co dla mnie zrobili.

Operował mojego tatę. Wypiszę wszystko według powyższych pytań. 1. Nie spełnił moich oczekiwań, ani mojego taty. Operacja miała polegać na usunięciu częściowym guza mózgu. Po operacji powiedziano nam, że usunięto dużą część tkanek z prawej strony. Dowiedzieliśmy się o tym nie od Oziębło, tylko od innych lekarzy. Było to dla nas zupełnym zaskoczeniem bo przy wizycie u pana profesora i konsultacjach z powyższym lekarzem była mowa o dużo mniejszej ingerencji w mózg. Tata po przewiezieniu do innego szpitala miał zrobioną tomografię komputerową. Po konsultacjach z innymi lekarzami okazało się, że ...

Operował mojego tatę.
Wypiszę wszystko według powyższych pytań.
Tata po przewiezieniu do innego szpitala miał zrobioną tomografię komputerową. Po konsultacjach z innymi lekarzami okazało się, że to była tylko poszerzona biopsja i potwierdzenie tego ze lekarz spieprzył sprawę. Tak więc na samym początku lekarz już coś kręcił.
W międzyczasie tata miał udar i kolejną operację usunięcia kości bo przeszkadzała. Udar prawdopodobnie został spowodowany tym, że operacja źle została przeprowadzona. A komentarz profesora i zarazem szefa instytutu do tego zdarzenia to - pacjent miał pecha.
W tym momencie tata ma sparaliżowaną lewą stronę i brak szans na naświetlanie i chemię bo w takim stanie nie nadaje się do tego typu zabiegów.
Jest w bardzo złym stanie i nie wiadomo jak długo pożyje.
2. Po powyższym opisie widać, że lekarzowi brak kompetencji.
3. Nie jest uprzejmy. W instytucie ma opinię dziwaka. Gdyby nie nalegania z naszej strony i chodzenie za lekarzem prawdopodobnie nigdy by do nas nie przyszedł i powiedział jaki jest stan pacjenta. Często dowiadywaliśmy się o tym od innych lekarzy.
Jest nieprzyjemny i ciężko się z nim rozmawia. Jest osobą ciężką w komunikacji.
4. Poświęcił czas na zebranie opinii przed operacją. Reszta to czas, który na nim wymusiliśmy.
5. Nic nie tłumaczył
6. Nie podchodzi kompleksowo. Spartaczył robotę i pozbył się pacjenta wysyłając do innego szpitala.
7. Już na samym początku wydał się dziwny i nie wzbudzał zaufania.
8. Nie polecam. Trzymajcie się jak najdalej od tego lekarza.

Niestety środowisko lekarzy jest tak hermetyczne, że nawet próby podania do sądu takiej osoby nie przyniosą skutku. Zdrowia i życia mojego taty nie przywrócą. Wchodził o własnych siłach do szpitala, a wyjechał karetką.

Fantastyczny czowiek, cudowny neurochirurg. Przeprowadzil operacje duzego oponiaka i wszystko dobrze sie zakonczylo. Wiedzialam, ze jezeli doktor Artur Ozieblo bedzie mnie operowal to bylam spokojna i wiedzialam, ze wszystko dobrze sie zakonczy i sie nie mylilam. Dziekuje mu z calego serca za fachowe i cieple podejscie do pacjenta oraz za cudowne rece neurochirurga. Zycze Jemu i calej jego rodzinie wszystkiego dobrego i jeszcze raz dziekuje mu z calego serca. Wdzięczna pacjentka Renata

Wdzięczna pacjentka
Renata

Dr. Oziębło to świetny neurochirurg, bardzo bobry fachowiec i specjalista. W kwietniu 2015 roku Pan doktor operował mi guza (oponiak en plaque skrzydła większego prawej kości klinowej) razem z dr. Izdebskim. Operacja trwała 6 godzin, przebiegła bez żadnych komplikacji i skutków ubocznych pooperacyjnych. Dziękuję, jakie to szczęście, że do Pana trafiłam. Dr. Oziębło to spokojny, opanowany, rzeczowy człowiek, taka " oaza spokoju". Dziękuję. Polecam bardzo. Jolanta G.

To już trzy lata od operacji mojego oponiaka na Sobieskiego. Mąż mówił, że trwała 8 godzin. Żadnych skutków ubocznych, żadnych niedowładów, wróciłam do swojej ciężkiej stresującej pracy, a nawet przestałam palić :) Dziękuję Panie Doktorze!!! Dziękuję również Doktorowi Roli i Doktorowi Jezierskiemu. Zrobiliscie to wszyscy tak, że nawet nie zdążyłam się przestraszyć .... :) pacjentka z warszawskiej Pragi.

Byłam operowana dwa tygodnie temu.Dzięki ogromnej wiedzy i zaangazowaniu, dr Oziębło poradził sobie z moim wcale niełatwym guzem.Wszystko dokładnie mi wytłumaczył i otoczył mnie opieką pooperacyjną.Bardzo ciężko pracuje i jego praca przynosi znakomite efekty.Gorąco polecam bo uratował mi życie...Iwona Mikołajczyk

wspaniały lekarz.dziękuje za operacje kraniotomii przeprowadzoną u mojego męza.jego stan po operacji jest bardzo dobry.na oddziale nowotworów układu nerwowego widziałam wielu pacjentów w dobrym stanie otoczonych wspaniałą opieką.

Pan doktor operował naszej córce guza oczodołu operacja przebiegła bez żadnych komplikacji i skutków ubocznych pooperacyjnych to świetny fachowiec i bardzo miły człowiek wszystko dokładnie nam wytłumaczył tak przed jak i po operacji. Nie mieliśmy żadnych problemów z kontaktem. Bardzo polecam. Dziękujemy panie doktorze.