Artur Ozięblo

Neurochirurg

Bardzo dobry lekarz. Wykonuje dokładnie i z pozytywnym zakończeniem operacje chirurgiczne. Po leczeniu przez dr Oziębło wracamy w pełni do normalnych zajęć.

Właśnie minęło 10 lat od usunięcia oponiaka .... Wszystko OK , Jeszcze raz dziękuję Panie Doktorze :)

Dr Oziębło to doskonały fachowiec, kompetentny, rzeczowy i konkretny. Operacja mnogich oponiaków przebiegła bez komplikacji i powikłań (mimo, iż operacja była ryzykowna i trwała około 8 godzin). Polecam w 100%.

Cudowny człowiek, wspaniały lekarz. Bardzo kompetentny, rzeczowy i merytoryczny. Pomimo, że sprawia wrażenie zdystansowanego bardzo sympatyczny i uprzejmy, pozostawał w stałym kontakcie; szczerze mówiąc nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim zaangażowaniem i profesjonalizmem. Rozpoznanie Glejak Wielopostaciowy o bardzo dużym rozmiarze. Poprzedni lekarze z obawy na bardzo duże ryzyko związane z powikłaniami neurologicznymi lub nawet śmiercią odmówili operowania pomimo, że rozmiar i położenie guza uniemożliwiały dalsze leczenie onkologiczne. Od momentu zebrania wszystkich informacji w 3 dni odbyło się przyjęcie do szpitala oraz operacja. W efekcie guz został usunięty, brak jakichkolwiek ...

Rozpoznanie Glejak Wielopostaciowy o bardzo dużym rozmiarze. Poprzedni lekarze z obawy na bardzo duże ryzyko związane z powikłaniami neurologicznymi lub nawet śmiercią odmówili operowania pomimo, że rozmiar i położenie guza uniemożliwiały dalsze leczenie onkologiczne. Od momentu zebrania wszystkich informacji w 3 dni odbyło się przyjęcie do szpitala oraz operacja. W efekcie guz został usunięty, brak jakichkolwiek powikłań, ustąpiły niedowłady a nawet został przywrócony słuch.

Podsumowując, nie ma takich słów które mogłyby wyraziły naszą wdzięczność, szacunek oraz podziw dla Pana Artura nie tylko jako lekarza ale przede wszystkim człowieka:).

Sylwia Kubat

Dr Oziębło 5 lat temu operował mojego męża u którego stwierdzono guza mózgu (obłoniak). Złote ręce Pana Doktora sprawiły, że mąż żyje pomimo tego, że guz był duży a operacja b. ciężka. Nie znam słów, którymi mogłabym podziękować Panu Doktorowi. Agnieszka

Agnieszka

Fantastyczny Lekarz! Operował mnie wraz z dr. Izdebskim w maju 2016 r. Lokalizacja guza była niełatwa (blisko nerwu wzrokowego i tętnicy mózgowej). Operacja trwała ok. 6h, całkowity SUKCES, żadnych powikłań, itp. Wróciłam do zdrowia, jestem sprawna, widzę, słyszę, chodzę, czuję, bez żadnych deficytów. Wspaniały kontakt - wiedziałam, jakie są ryzyka, ale czułam się pewnie w Jego rękach. Wierzyłam, że będzie dobrze i udało się! Obaj Doktorzy uratowali mi życie! Dziękuję im bardzo za wszystko, co dla mnie zrobili.

Fantastyczny czowiek, cudowny neurochirurg. Przeprowadzil operacje duzego oponiaka i wszystko dobrze sie zakonczylo. Wiedzialam, ze jezeli doktor Artur Ozieblo bedzie mnie operowal to bylam spokojna i wiedzialam, ze wszystko dobrze sie zakonczy i sie nie mylilam. Dziekuje mu z calego serca za fachowe i cieple podejscie do pacjenta oraz za cudowne rece neurochirurga. Zycze Jemu i calej jego rodzinie wszystkiego dobrego i jeszcze raz dziekuje mu z calego serca. Wdzięczna pacjentka Renata

Wdzięczna pacjentka
Renata

wspaniały lekarz.dziękuje za operacje kraniotomii przeprowadzoną u mojego męza.jego stan po operacji jest bardzo dobry.na oddziale nowotworów układu nerwowego widziałam wielu pacjentów w dobrym stanie otoczonych wspaniałą opieką.

Byłam operowana dwa tygodnie temu.Dzięki ogromnej wiedzy i zaangazowaniu, dr Oziębło poradził sobie z moim wcale niełatwym guzem.Wszystko dokładnie mi wytłumaczył i otoczył mnie opieką pooperacyjną.Bardzo ciężko pracuje i jego praca przynosi znakomite efekty.Gorąco polecam bo uratował mi życie...Iwona Mikołajczyk

To już trzy lata od operacji mojego oponiaka na Sobieskiego. Mąż mówił, że trwała 8 godzin. Żadnych skutków ubocznych, żadnych niedowładów, wróciłam do swojej ciężkiej stresującej pracy, a nawet przestałam palić :) Dziękuję Panie Doktorze!!! Dziękuję również Doktorowi Roli i Doktorowi Jezierskiemu. Zrobiliscie to wszyscy tak, że nawet nie zdążyłam się przestraszyć .... :) pacjentka z warszawskiej Pragi.