Artur Ozięblo

Neurochirurg

Doskonały neurochirurg. JEGO spokój i opanowanie udziela się pacjentom.

Doskonały neurochirurg. JEGO spokój i opanowanie udziela się pacjentom.

bardzo dobry specjalista -zoperował mi guza bez uszczerbku zdrowia-choć opinie specjalistów były drastyczne-mówiono że mogę być roślinką.DR.Oziębło operował mnie 8 godzin operacja zakończyła się o północy- sukcesem.Chciałam jeszcze zaznaczyć że mało rozmawia z pacjentem ale jest to wynikiem dużej ilości pacjentów .Ja widziałam go w pracy i w dzień i nocą czasami miałam wrażenie że nie wraca do domu tylko jest z nami.Jestem pełna podziwu dla pracy tego zespołu.Dodam jeszcze że lekarz na komisji stwierdził ze dostałam drugą szansę od życia-"ukłony w stronę operatora".NAPRAWDĘ POLECAM!

Miły,KOMPETENTNY,godny polecenia.Może nie ma dużo czasu dla pacjenta, bo ma ich bardzo dużo .Robi swoje w sposób profesjonalny. Pomógł memu bratu.

Znakomity lekarz-neurochirurg, b. kompetentny i konkretny, ma świetną rękę.Polecam bardzo.

Mam jak najlepsze zdanie o doktorze Oziębło. Zdecydował się na usuwanie mojego oponiaka pomimo, że kilku lekarzy odmówiło tłumacząc, że zepsuję im statystyki (zbyt duże ryzyko powikłań). Doktor Oziębło miał bardzo utrudnione zadanie (nieoczekiwane komplikacje podczas operacji), zabieg trwał kilka godzin niż powinien. Ale udał się i w opinii jego przełożonego, zawdzięczam doktorowi Oziębło wzrok i sprawność ruchową. Jest komunikatywny i bardzo kompetentny. Nie podpisałabym się pod czyjąś opinią, że jest dziwakiem. Mam wrażenie, że specjalizacja, jaką wybrał, jest bardzo trudna do poukładania sobie w głowie - fakt, że spod jego ręki może wyjść pacjent niepełnosprawny jest dla niego bardzo dużym obciążeniem, o czym sam mi wspominał. Polecam tego lekarza z czystym sumieniem, bo uratował moje życie i zdrowie.

Pan Doktor uratował moją mamę. W innym renomowanym ośrodku powiedziano nam, że nie są w stanie pomóc. Polecono mi Pana Doktora. Rozmowa z nim była bardzo konkretna. Operacja trwała 6 godzin. Moja mama jest wyleczona.Znakomity neurochirurg.Polecam.

Ma mało czasu dla pacjenta, trzeba za nim chodzic i niestety jest tragicznie niekomunikatywny, poza tym jako neurochirurg wszystko jak najbardziej ok.

Bardzo dobry lekarz, znajacy sie na rzeczy. Jest dostepny i dobry. Polecam.

Bardzo dobry lekarz, znajacy sie na rzeczy. Jest dostepny i dobry. Polecam.

Opinia jest wynikiem doświadczeń, jakie miałem w ostatnim czasie. Pan doktor, podobno niezły specjalista, jako człowiek nie sprawdził się zupełnie. Spisywanie ludzi na straty nie przystoi lekarzowi.

Pan Artur Oziębło to wspaniały i bardzo ciepły człowiek i bardzo dobry neurochirurg