lekarz Artur Palczak

Zgłosiłem się na wizytę do doktora z wynikami od lekarza rodzinnego, bo okazało się, że mam guza złośliwego. Choć na co dzień zawsze byłem silny, w tej sytuacji okazałem się zupełnie bezradny i zagubiony, nie wiedziałem co dalej mam robić, gdzie się udać, trafiłem do Remedici w Koszalinie, bo tam dowiedziałem się, że przyjmuje doktor Palczak. Doktor pokierował mnie, co dalej mam robić, bardzo szybko zostałem przez niego skierowany na radioterapię, po której niezwłocznie mnie zoperował w Łodzi, ratując mi życie. Panie doktorze pojechałbym za Panem nawet na koniec świata, jeśli by trzeba było. Nie da się opisać mojej wdzięczności za uratowanie mi życia i za to, że trafiłem na tak wspaniałego, mądrego lekarza, dzięki któremu złowię ze swoim synem jeszcze nie jedną rybę w życiu. Wdzięczny pacjent Mirosław K.

Pan Doktor uratował zdrowie i życie mojemu 19 -letniemu synowi, sprawnie diagnozując i wykonując w trybie natychmiastowym operację, wcześniej w powiatowych szpitalach byliśmy odsyłani do domu z zaleceniem przyjmowania leków przeciwbólowych. Nikt nie pofatygował się nawet, żeby zbadać synowi brzuch. Nie da się opisać tego, co czuje rodzic wtedy. Nie umiem też opisać swojej wdzięczności Panu Doktorowi Arturowi Palczakowi, bo dzięki jego przeogromnej wiedzy, zaangażowaniu, dociekliwości i zainteresowaniu żyje mój syn! Dziękuję, że trafiłem na Pana Doktorze.

Ja niestety nie polecam... od pół roku jestem zwodzony i mam przekładany zabieg bo a to covid, a to nie ma personelu, a to sam jest w szpitalu i tak non stop. Zostałem wpisany na zabieg do szpitala Barlickiego i już myślałem, że w państwowym to nie ma tak jak w Medyceuszu że z dnia na dzień odwołują a tu dokładnie to samo...

Bardzo konkretny lekarz. Szybko znajduje problem i rozwiązuje to. Trafiłam na Pana jako nagły przypadek wymagający szybkiej reakcji. Polecam serdecznie!!!!

Dr.Palczak znakomity lekarz chirurg.mily uprzejmy.operowal mnie 2 razy woreczek i zylaki zapyta o samopoczucie po wypisie ze szpitala jak sie cos dzieje mowi zeby dzwonic.jak bedzie potrzeba pojde 3 raz bez zastanowienia.polecam