lekarz Artur Pałka

Neurolog

Doktor Pałka zupełnie nie spełnił moich oczekiwań. Był nie uprzejmy, ignorował to co mówię, wręcz przerywał. W zasadzie z wizyty u doktora Pałki nic nie wynikło oprócz tego, że napisał mi, na świstku papieru( dosłownie), że mogę iść na rehabilitację nic nie wyjaśniając. Do tego wszystkiego przed wizytą zrobiłam zdjęcie RTG kręgosłupa, które przywiozłam na płytce, ale niestety Pan doktor nie miał komputera w gabinecie , żeby je odczytać.Nie polecam nikomu.

niekompetentny lekarz, gdy chciałem się dowiedzieć, z jakiego powodu wypisuje mi kolejny lek, odburknął nieuprzejmie i nadal nic nie wiedziałem:(.Zdecydowanie odradzam

Bardzo dobry lekarz super specjalista z zakresu neurologii polecam wszystkim którzy szukają dobrego neurologa.

Dr.Pałka jest lekarzem, ktory poswieca duzo czasu pacjentowi i rodzinie. Potrafi wszystko spokojnie i dokladnie wytlumaczyc. Zawsz mozna na niego liczyc. Jest osiagalny na telefon nawet jak jest na urlopie. Jak nie mozna go osiagnac - wystarczy napisac sms i dosc szybko odpowiada. Co wazne przychodzi na wizyty domowe. Tato moj byl 2x w tym szpitalu co pracje dr.Pałka i pacjenci polecili go mojej Mamie. Nie zaluje decyzji. Zapoznal sie z cala dokumentacja przebytych przez Tate chorob. Nie robi wrazenia , ze jest kims lepszym, wszystkich traktuje na rowni. Podczas dyzuru potrafi wejsc do pokoju pacjentow i troche z nimi pogadac. Najczesciej usmiechniety i dobrym nastroju. Rzadko spotkac takiego lekarza, u ktorego ma sie wrazenie , ze kocha to co robi.
Wizyty prywatne slyszac ile inni biora to naprawde malo.