lek. med. Artur Pisarski

Ortopeda, Traumatolog

Pan doktor doprowadził do ładu moje kolano w, którym doszło do zerwania więzadeł krzyżowych. Pomógł mi w momencie kiedy już byłem przekonany,że nie da się nic z tym zrobić. Wytłumaczył mi,że uszkodzenie ACL wiąże się z długotrwałym leczeniem, wykonał zabieg jego rekonstrukcji i dokładnie objaśnił jak powinienem postepować dalej aby wszystko wróciło do normy. Lekarz zdecydowanie godny polecenia.

Odkąd pamiętam bardzo wstydziłam się chodzić w japonkach czy też sandałkach ponieważ moim problemem były palce młoteczkowate. Doktor Pisarski już na pierwszej wizycie wytłumaczył mi skąd to się bierze oraz zaproponował zabieg ich korekcji. Obecnie jestem 2 miesiące po zabiegu i już wiem, że klapeczki czy sandałki zawitają w mojej szafie. Super lekarz z odpowiednim nastawieniem do pacjenta.