Najlepszy ginekolog z jakim spotkałam się do tej pory. Specjalista jakich mało. Mały minus za oczekiwanie, ale warto czekać i być profesjonalnie przebadaną. Polecam.

Dr Prusaczyk jest lekarzem jakich coraz mniej. Liczy się dobro pacjentki, a nie kasa (jak ktoś wcześniej napisał). Dla pacjentki i jej zdrowia poświęca duuuuużo czasu, czasami swojego prywatnego. Jest uprzejmy, z poczuciem humoru. Nie żałuje badań. Świetny fachowiec.

Bardzo polecam, znakomity lekarz, miły, delikatny,przesympatyczny inteligentny z olbrzymią wiedzą. Świetny specjalista. . Jak to miło spotkać kompetentnego lekarza! , Gorąco polecam. Dla dobrego specjalisty liczy się dobro pacjentki i takim to jest Dr Prusaczyk.

Dla mnie jest to doktor, który zleca bardzo dużo badań. Nie diagnozuje w ciemno. To nie filozofia faszerowac kobiety pigułami...a może zadziała!Na dzieciątko też trzeba czasu...a on po serii badań ocenia czy jest szanasa czy trzeba szukac innych rozwiązań! To dobry lekarz i fachowiec, poświęcający pacjentce dużo czasu i uwagi!Polecam paniom nie tylko ciężarnym, ale w ogólnych dolegliwościach kobiecych.Kompetentny, kulturalny...

Pan dr.Prusaczyk prowadzil moja ciaze, z czego jestem mega szczesliwa:) gdyz nigdy jeszcze nie spotkalam tak dobrego lekarza. Polecam wszystkim znajomym. Jest mily, kompetentny, uprzejmy, ma sie do niego 100% zaufania, udziela wyczerpujacych informacji, ma bardzo przyjazne nastawienie, jednym slowem SUPER! A to, ze sa do niego kolejki i trudno sie zapisac na wizyte to tylko bardzo dobrze o nim swiadczy gdyz jest SUPER LEKARZEM! Lekarz ktory ma garstke pacjentek jest po prostu kiepskim lekarzem. A dr.Prusaczyk ma tlumy.

wspaniały lekarz naprawdę polecam,prowadził mi już dwie ciąże naprawde jestem bardzo zadowolona,jest niestety jeden minus-dłuuuuuuuuuuuugie kolejki,

Doktor z powołania,dusza człowiek zna się na tym co robi.Podczas 2 poprzednich ciąż chodząc do innych lekarzy często leżałam w szpitalu a teraz w 3 dzieki doktorowi nie musiałam leczył mnie ambulatoryjnie dzieki Niemu uwierzyłam że ciąża to bardzo piękny stan wcześniej miałam mieszane uczucia Kochany Doktor ;)

najlepszy ginekolog jakiego znam, świetne podejście do pacjentek,rzeczowy i bardzo konkretny...chociaż często były u niego opóźnienia to warto było po czekać

bardzo dobry lekarz, mily, kompetentny, bardzo dokładny. poważnie podchodzi do sporawy

gorąco polecam,jeśli macie jakiś problem zdrowotny

gorąco polecam,jeśli macie jakiś problem zdrowotny

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Siedlce"?

Andrzej Korniluk

ul. Piłsudskiego 42A
05-300 Mińsk Mazowiecki

dr
Izabella Kamont

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Femina" Poradnia Położniczo- Ginekologiczna
Wojska Polskiego 34A