lekarz Artur Pytlakowski

Złamałem nogę i byłem operowany przez pana Artura w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim, uważam, że to prawdziwy profesjonalista, bardzo miły oraz sympatyczny. Operację przeprowadził wzorowo. Naprawdę polecam wszystkim, dochodzę powoli do zdrowia

Super lekarz, super człowiek! Profesjonalne podejście do pacjentki, wszystko wytłumaczy, doradzi. Atmosfera rewelacyjna. Najlepszy lekarz- ortopeda u jakiego byłam! Każdy, absolutnie każdy inny lekarz powinien brać z Pana Doktora przykład. Poleciłam kilku znajomym i wszyscy bardzo zadowoleni. Polecam w 100 %!!! :)

Bardzo rzetelny i kompetentny lekarz. Godny zaufania, zna się na swojej profesji. A do tego bardzo miły :).

Lekarz, który chce pomóc. Jednocześnie konkretny, wyjaśnia swoją diagnozę, kierunkuje dalsze leczenie, doskonały kontakt z pacjentem. Miły, rzetelny, przyjazny i kompetentny. To chyba rzadkość. Najwyższy profesjonalizm. Renata

Najwyższy profesjonalizm.
Renata

Jak byłam u doktora za pierwszym było wszystko ok , poświęcił mi dużo czasu. Natomiast za drugim razem doktor był przyjemny ale zauważyłam że się spieszył nie chciał zobaczyć zdjęć wysłał do innych specjalistów i za 2 miesiące miałam się pokazać . Poszłam do neurologa który powiedział że mam początki dyskopatii gdyby nie to mój stan by się pogorszył. Nie polecam

Podejście profesjonalne ,jest to lekarz,który słucha pacjenta,oby więcej takich lekarzy,jedynie problem w tym iż nie wiem gdzie przyjmuje prywatnie.

Wciąż poszukujesz " Warszawa"?

Maciej Krajewski

Emilii Plater 47
Ortodoncja Piotr Fudalej
ul. Wielicka 38

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczna Centrum
ul. Modlińska 199 A / 51 ( 5 piętro)
NZOZ Centrum Zdrowia Kobiet
ul. Zygmunta Modzelewskiego 35 / 9 ( metro Wilanowska)
VeritaMed
ul.Długa 27 ( metro Ratusz Arsenał) , 00-236