Doskonały lekarz, od razy widać, że profesjonalista. Niesamowicie sympatyczny, wszystko dokładnie wytłumaczy, rozwiewa wszelkie wątpliwości i doradzi. Przeprowadzenie zabiegu pierwsza klasa, jestem bardzo zadowolony od razu widać pełen profesjonalizm i fach w ręku. Inni lekarze powinni się od Pana Artura dużo uczyć, także w kwestii podejścia do pacjenta - po operacji interesował się, co się ze mną dzieje, czy wszystko jest w porządku. Było to ogromne i bardzo miłe zaskoczenie, ilość poświęconego czasu naprawdę imponuje, inni lekarze podchodzą do tematu bardzo powierzchownie. Jeśli ktoś szuka urologa naprawdę pierwszej klasy - moim zdaniem wybór jest tylko jeden i jest to Pan Artur, gorąco polecam. Dziękuję jeszcze raz za wszystko

Słowo „profesjonalista” to za mało, żeby wyrazić to jakim wspaniałym lekarzem jest urolog Artur Rybka. Jestem pacjentem doktora od kilku miesięcy, żaden lekarz nie był w stanie ulżyć mi w bólu, tylko jemu się to udało. Panie doktorze, chylę czoła przed Pańskimi umiejętnościami i zasobem wiedzy, jakim Pan dysponuje. Przyjeżdżam do Pana z Turku i polecam wszystkim w mojej okolicy. Nie znam lepszego specjalisty.

Doktor Rybka jest osobą pełną empatii, angażuje się całym sercem w swoją pracę. Interesuje się losem swoich pacjentów. Odbiera telefony nawet w nocy i zawsze jest gotowy, by nieść pomoc! To jedyny lekarz, którego mogę polecić z czystym sumieniem. Nie znam lepszego. Pozdrawiam

Polecam Pana Artura w 100% ponieważ cechuje się bardzo profesjonalnym podejściem do pacjenta , bardzo trafna diagnoza i skuteczne leczenie do tego pełne zaangażowanie w trakcie leczenia. WZÓR DO NAŚLADOWANIA dla innych lekarzy!!!!!!!!!!

Lekarz wykazuje się fachowoscia, zaangażowaniem, empatią, WAZNE :posiada przenosny aparat USG, dostepny pod telefonem do późnych godzin, po skonultowaniu z innymi urologami- bardzo trafne okazały się : diagnoza, leczenie oraz rokowania doktora Rybki. polecam tego lekarza

Lekarz wykazuje się fachowoscia, zaangażowaniem, empatią,

WAZNE :posiada przenosny aparat USG,

dostepny pod telefonem do późnych godzin,

polecam tego lekarza

Profesjonalista w każdym calu. Zarówno jako lekarz, urolog, chirurg i przede wszystkim człowiek. Cechuje Go ogromna sympatia do pacjenta, wyrozumiałość jak i empatia do drugiego człowieka. Szybko i fachowo diagnozuje, troszczy się o dobro swojego pacjenta, najważniejszą zapłatą dla pana Artura jest zadowolenie drugiej osoby. Operacja wędzidełka w Jego wykonaniu to czysta formalność a i wręcz przyjemność. Wszystko odbyło się i zagoiło szybciej niż przewidują inni lekarze. Polecam serdecznie TEGO lekarza i oby więcej takich ludzi spotykać na swojej drodze. Dziękuję i pozdrawiam !

bardzo profesjonalnie przeprowadzony zabieg. Doktor Artur cechuje się wielkim zaangażowaniem wszystko szczegółowo wyjaśnia. Po zabiegu Doktor sam dzwonił i interesował się mną. Polecam!

Wielka klasa. Bogate doświadczenie. Prawdziwy profesionalista. służy pomocą nawet po godzinach pracy. Gorąco polecam.

Bardzo dobry chirurg doktor polecam warto przylecieć na zabieg z za granicy ,byłem u 4 lekarzy i tylko dr Artur Rybka mi pomógł . POLECAM I POZDRAWIAM MICHAŁ .

Bardzo dobry chirurg doktor polecam warto przylecieć na zabieg z za granicy
,byłem u 4 lekarzy i tylko dr Artur Rybka mi pomógł .
POLECAM I POZDRAWIAM MICHAŁ .

Bardzo miły lekarz, operacja usunięcia węzidełka, przeprowadzona szybko i fachowo. Bardzo dobry kontakt z lekarzem, miły i pomocny. Można się z Nim spoko dogadać, jak najbardziej polecam ;] Artur jest lux:)

Wciąż poszukujesz "Urolog Łódź"?

Plac Kościuszki 9 pok 11
łódź
Laboratorium Analiz Lekarskich
Piotrkowska 17
90-406 Łódź
PRZYCHODNIA PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ (NOCNA I ŚWIĄTECZNA POMOC)
aleja Wyszyńskiego 99
94-050 Łódź