Artur Rybka

Urolog

Lekarzy podchodzących z sercem i zrozumieniem policzyć można dziś na palcach jednej ręki.Zdecydowanie Pan doktor Artur Rybka do takich lekarzy się zalicza.Nie pozostawi pacjenta samego sobie i pomoże w każdej sytuacji.Jest zainteresowany problemem jaki zaistniał i prawidłowo diagnozuje chorobę.Polecam i proponuję brać przykład.Wielu kolegów po fachu mogłoby się uczyć 🙂

Lekarz podchodzi do pacjenta w zupełnie inny sposób niż inni lekarze, tłumaczy wszystko szczegółowo i w łatwy sposób do zrozumienia. Nie było absolutnie żadnego problemu z kontaktem po zabiegu, sam dzwonił, pisał smsy i wypytywał, czysty profesjonalizm! Naprawdę polecam.

Bardzo polecam! Świetny lekarz , bardzo dobre podejście do pacjenta. Profesjonalizm w każdym calu. Inni lekarze powinni się od niego uczyć! Wielkie dzięki panie doktorze i pozdrawiam.

Super lekarz, bardzo miły i zaangażowany. Na początku wszystko jasno tłumaczy, a później fachowo przeprowadza potrzebny zabieg. W trakcie leczenia jest w ciągłym kontakcie, wyraźnie zależy mu na zdrowiu i zadowoleniu pacjenta. Szczerze polecam.

Słowo „profesjonalista” to za mało, żeby wyrazić to jakim wspaniałym lekarzem jest urolog Artur Rybka. Jestem pacjentem doktora od kilku miesięcy, żaden lekarz nie był w stanie ulżyć mi w bólu, tylko jemu się to udało. Panie doktorze, chylę czoła przed Pańskimi umiejętnościami i zasobem wiedzy, jakim Pan dysponuje. Przyjeżdżam do Pana z Turku i polecam wszystkim w mojej okolicy. Nie znam lepszego specjalisty.

Doktor Rybka jest osobą pełną empatii, angażuje się całym sercem w swoją pracę. Interesuje się losem swoich pacjentów. Odbiera telefony nawet w nocy i zawsze jest gotowy, by nieść pomoc! To jedyny lekarz, którego mogę polecić z czystym sumieniem. Nie znam lepszego. Pozdrawiam

bardzo profesjonalnie przeprowadzony zabieg. Doktor Artur cechuje się wielkim zaangażowaniem wszystko szczegółowo wyjaśnia. Po zabiegu Doktor sam dzwonił i interesował się mną. Polecam!

Wielka klasa. Bogate doświadczenie. Prawdziwy profesionalista. służy pomocą nawet po godzinach pracy. Gorąco polecam.

Lekarz wykazuje się fachowoscia, zaangażowaniem, empatią, WAZNE :posiada przenosny aparat USG, dostepny pod telefonem do późnych godzin, po skonultowaniu z innymi urologami- bardzo trafne okazały się : diagnoza, leczenie oraz rokowania doktora Rybki. polecam tego lekarza

Lekarz wykazuje się fachowoscia, zaangażowaniem, empatią,

WAZNE :posiada przenosny aparat USG,

dostepny pod telefonem do późnych godzin,

polecam tego lekarza

Polecam Pana Artura w 100% ponieważ cechuje się bardzo profesjonalnym podejściem do pacjenta , bardzo trafna diagnoza i skuteczne leczenie do tego pełne zaangażowanie w trakcie leczenia. WZÓR DO NAŚLADOWANIA dla innych lekarzy!!!!!!!!!!