lekarz Artur Rylski

2,9
2,4

Polecam w 100%. kompetentny, konkretny, uprzejmy. Odpowiedział na wszystkie pytania.Tak pięknie zszył palec, że nie ma śladu po razie.

Nie rozumiem tych negatywnych komentarzy, przed wizytą u dr. Rylskiego miałem okazję się z nimi zapoznać i absolutnie nie potwierdzam. Naprawdę konkretny i rzetelny lekarz. Wizyta nie trwała długo, ale to nie o to chyba chodzi. Dr Rylski uprzejmie przeprowadził wywiad co do okoliczności powstania urazu, przeprowadził badanie i umówiliśmy się na kolejną wizytę kontrolną. Bardzo pozytywne wrażenie. Polecam tego lekarza.

Nieuprzejmy, lekceważący, chamski. Brak zainteresowania. Po złamaniu kręgosłupa na wizycie kontrolnej zadał pytanie po co przyszedłem? Jak wytłumaczyłem, że na kontrolę to okazało się, że "skoro mogę wytrzymać na lekach przeciwbólowych to wszystko jest w porządku" - czas trwania wizyty 40 sekund. Poprosiłem jeszcze o wystawienie zaświadczenia o stanie zdrowia. Okazało się, że wymagany druk muszę sobie sam wydrukować (co nie jest prawdą) - co wiąże się z kolejną wizytą i przyjazdem do szpitala oraz dniem wolnym. Absolutnie nie polecam.

Nieuprzejmy, lekceważący, chamski. Brak zainteresowania.
Po złamaniu kręgosłupa na wizycie kontrolnej zadał pytanie po co przyszedłem?

Lekarz niesamowicie rzeczowy, bez zbędnych procedur skierował na odpowiednie badania, a następnie na zabieg. Polecam.

Lekarz był rzeczowy i uprzejmy. Od razu zaprosił na kolejną wizytę. Nie doświadczyłem negatywów opisanych w innych komentarzach. Z mojej strony na plus.

Wizyta kontrolna po artroskopii stawu kolanowego. Dawno nie spotkałem tak bardzo nie rzetelnego lekarza miałem wrażenie że przeszkadzam wywiad tak szybko z grubsza badanie dosłownie chwilka. Zależało mi na kontrolnym rezonansie wg lekarza po co i tak nie wiele pomoże. Enel med oddział Promenada zastanówcie się czy warto takich lekarzy mieć w swoich szeregach troszkę nie te czasy.

Lekarz odczytał tylko opis rezonansu, nawet nie otworzył płytki. Na cztery wizyty tylko raz obejrzał kolano. Po dwóch tygodniach od zakończenia leczenia kontuzja odnowiła się.. nie polecam.

Sympatyczny, fajny Doktor. Konkretny i na temat. Dobry specjalista, kompetentny. Dla mnie bardzo miły. Polecam.

Nieuprzejmy, niekompetentny. Omijać z daleka. Nie odczytał ze zdjęcia ze palec jest złamany. Forma komunikacji tragiczna

Nic nie tłumaczy, chamski, wysłał na zdjęcie potem do gipsowni. Na odchodnym rzucił zeby się zapisać na 4tygodnie. Nawet brak czasu na jakieś pytania, zresztą tak stresuje człowieka że człowiek sam zapomina o co ma zapytać ewentualnie. Nawet nie zapytał czy starczy leków przeciwzakrzepowych. Wolałam po nie iść do lekarza pierwszego kontaktu niż wrócić do niego. Jeszcze by mnie wzrokiem zabił. Na kontrolę raczej pójdę do innego lekarza, jeśli sie to uda.