lekarz Artur Sadzikowski

Internista

3,3
3,3
3,4

bardzo dobry lekarz, w dodatku z dużym poczuciem humoru, można z nim pogadać i w ogole jak z normalnym człowiekiem nie ma się nie wiadomo za kogo. zdecydowanie jestem zadowolona, przede wszystkim żeby pomoc drugiemu , bardzo fajny pan polecam :)

Pan Sadzikowski przyjął mnie w szpitalu na SOR, gdy miałem bardzo wysokie ciśnienie 195/114 i ból w klatce (przywiózł mnie sąsiad).Jednak sugerował, że symuluję i wymyślam na siłę choroby i pewnie potrzebuję zwolnienie.Po podaniu leku na ciśnienie i ekg i pobraniu krwi czekałem 3 godz.na korytarzu.Gdy ciśnienie nie spadło i żle wyszło ekg położył mnie na dole "na obserwację", dopiero wieczorem dostałem wypis "w stanie dobrym" i ...skierowanie do psychiatry.....

Wspaniały jako lekarz i jako człowiek.Nie zgaduje choroby bo ma wiedze i jest kompetentny w tym co robi.Polecam każdemu kto ma problemy z diagnozą u swojego lekarza a napewno się nie zawiedzie ... Problem natomiast jest inny - dość spore kolejki więc radze się uzbroić w cierpiwość ...

okropny gbur, bezczelny, pyskaty, nie szanuje pacjenta, obojętny, nie słucha, przeinacza słowa pacjenta,

To jest wspaniały lekarz,doświadczyłam sama na sobie i członkowie mojej rodziny również.Wiedzę ma ogromną i diagnoza postawiona przez Pana Artura Sadzikowskiego jest bardzo trafna.Tłumaczy i wyjaśnia co trzeba.Pozdrawiam.

najlepszy lekarz jakiego znam!!!!oddany pacjentowi i jego problemom i zawsze znajdzie czas zeby porozmawiac o chorobie nigdy wczeniej nie spotkalam sie z takim nadzyczajnym podejciem, rewelacja polecam goraco!!!

Jest to SUPER prywatna przychodnia. Gdy wcześniej miał również NIEPUBLICZNĄ przychodnię "SOMED" chyba to była sp. to niestety konkurencja i tzw uczynni ludzie i wspólnicy załatwili go. Gościu kompetentny troszkę zaimpulsywny ale zawsze gotowy nieść pomoc.

Spokojne,kulturalne, fachowe podejście do pacjenta

Spokojne,kulturalne, fachowe podejście do pacjenta

lekarz któremu ufam w 100%, leczy się u niego cała moja rodzina od kilku lat i nigdy nie zawiódł. Jest bardzo wyrozumiały i rozumie rozterki i lek pacjenta.

Szczerze polecam wszystkim tego lekarza. Fachowa obsługa, szybko i sprawnie wizyta trwała krótko ale za to w przeciwieństwie do innych lekarzy ten wiedział co mi dolega a nie zgadywał.

Wciąż poszukujesz "Internista Jasło"?

Szpital Specjalistyczny w Jaśle
ulica Lwowska 22