dr n. med. Artur Sandelewski

Wspaniały lekarz, piersi wyglądają cudnie, naturalnie :) Pan Doktor wszystko mi wyjaśnił , jest niesamowicie ciepłym i opanowanym człowiekiem ,pełnym pozytywnej energii. Jego klinika w Bielsku Białej to miejsce, do którego chce się wracać :)) Cała załoga Pana doktora to także wspaniali ludzie- Pani w recepcji, Panie pielegniarki 10/10. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem kliniki polecam z całego serca Dr Sandelewskiego i San Medical.

Polecam klinikę , miałem robiony przeszczep włosów pełen profesjonalizm , miła atmosfera podczas zabiegu , polecam doktora Sandelewskiego

Pan dr Sandelewski dokonywał przeszczepu włosów u mojego męża.Trafił do niego na wizytę do kliniki Promedion.Od zabiegu minęło niewiele czasu ale efekty są już zauważalne.Konsultacja u tego doktora to czysta przyjemność.Uprzejmy, miły wszystko dokładnie tłumaczy nawet kilka razy:)

Serdecznie polecam doktora. W marcu miałam wykonywany zabieg miniflebektomii. Noga wygląda bardzo ładnie. Zabieg został precyzyjnie wykonany.

Witam, wykonywałam u Pana Doktora zabieg powiększania ust i jestem bardzo zadowolona z efektu. Kompetentny, uprzejmy lekarz, zdecydowanie godny polecenia, widać, że zna się na swoim fachu!

Zdecydowałam się na zabieg powiększania piersi u dr Sandelewskiego. Podczas samej wizyty pan doktor poświęcił mi dużo czasu i wszystko wytłumaczył. Sam zabieg bardzo miło wspominam. Jestem już 3 miesiące po zabiegu i moje nowe piersi są super, polecam każdej pana doktora, która ma kompleks swojego biustu

Zdecydowałam się na zabieg powiększania piersi u dr Sandelewskiego.
Podczas samej wizyty pan doktor poświęcił mi dużo czasu i wszystko wytłumaczył.
Sam zabieg bardzo miło wspominam.

Jetem super zadowolona z Pana doktora. 2 tygodnie temu doktor usunął mi pieprzyka z twarzy , zabieg zrobił tak że nic nie widać Gorąco polecam

Jetem super zadowolona z Pana doktora.
Gorąco polecam

Zdecydowanie odradzam tego lekarza !!!,usuwalam u niego wlokniaka twardego zlokalizowanego na rece ,pan doktor stwierdzil ze zmiane mozna usunac laserowo ,po usunieciu wlokniaka laserowo stwierdzil ze rane trzeba zszyc ,okolo 2 tyg po sciagnieciu szwow rana otworzyla sie ...pan doktor ponownie zszyl rane twierdzac ze nie ma potrzeby znieczulac miejsca !potraktowal mnie jak "bydlo"!nawet zwierze w przychodni weterynaryjnej podczas zszywania jest znieczulane.Lekarz w przychodni byl zdziwony ze tak mocno zakorzeniony wlokniak twardy zostal usuniety laserowo a potem rana zszyta.Zdecydowanie odradzam !!!

Jestem bardzo zadowolona. Dr Sandelewski to dobry "fachowiec" . Miałam wykonywany zabieg Botox na czoło i kurze łapki. Polecam . Pan doktor to miły i sympatyczny godny polecenia doktor

Jestem bardzo zadowolona. Dr Sandelewski to dobry "fachowiec" .
Miałam wykonywany zabieg Botox na czoło i kurze łapki.
Polecam . Pan doktor to miły i sympatyczny godny polecenia doktor

Dr Sandelewski okazał się bardzo miłym, sympatycznym i przde wszystkim kompetentnym lekarzem. Miałam u doktora wykonywaną liposukcję ud. Z samego zabiegu i jego efektów jestem bardzo zadowolna. Polecam Teraz czekam na brzuch. Ewa Kraków

Miałam u doktora wykonywaną liposukcję ud.
Z samego zabiegu i jego efektów jestem bardzo zadowolna. Polecam
Teraz czekam na brzuch.
Ewa Kraków