Pan doktor - profesjonalny, kompetentny. W mym przypadku, przy pierwszej wizycie zdiagnozował problem, a ja niepotrzebnie brałam leki od innego lekarza! Tutaj czuje się dobrą i uczciwą robotę! Moim koleżankom i kolegom polecam pana doktora! I aby jak najdłużej pracował u nas w przychodni Brzeźno!

Drogi Panie doktorze, dziękuję za cierpliwość. Wszystkie leki były bardzo dobrym wyborem. Osobom, które nie rozumieją że nie odrazu Kraków zbudowano można by polecić by zostały pacjentami doktora Mirosława G. Łączę wyrazy szacunku i pozdrowienia.

Łączę wyrazy szacunku i pozdrowienia.

Fachowy, kompetentny i uprzejmy- poprostu fajny człowiek do którego chodzę z przyjemnością ;)) polecam i to bardzo

Świetny lekarz - kompetentny, uprzejmy i życzliwy, bardzo zainteresowany przebiegiem i efektami kuracji pacjenta. Wielka szkoda, że przestał przyjmować w Przychodni "Kołobrzeska" - nie zdążyłem wyrazić Mu wdzięczności za leczenie mnie i - być może - uratowanie mi życia, a co gorsza, utraciłem możliwość dalszego bycia leczonym przez naprawdę świetnego lekarza.

Wspaniały lekarz. Młody ale kompetentny,uprzejmy i rzeczowy. W zleconych dodatkowych badaniach wykrył nieprawidłowości w moim EKG w wyniku czego wstawiono mi stend który był niezbędny a bez niego mogło być różnie. Zmienił ostatnio pracę, czego bardzo żałuję bo nie zdążyłem mu nawet podziękować za Jego fachowość i zaangażowanie.

Panie Doktorze , jest pan wspaniałym lekarzem jak i człowiekiem . Jako jeden z wielu lekarzy nie zignorował Pan mojej choroby. Pozdrawiam serdecznie Justyna .

Pozdrawiam serdecznie Justyna .

Świetny młody lekarz, zna się na zawodzie, niezwykle uprzejmy, godny polecenia. Miejmy nadzieję, że nie zmieni pracy (Kolbudy)

Świetny młody lekarz, zna się na zawodzie,
niezwykle uprzejmy, godny polecenia.
Miejmy nadzieję, że nie zmieni pracy (Kolbudy)

Jestem pacjentką pana dra od około roku i zawsze wychodzę z przekonaniem, że jest nie tylko niezwykle uprzejmym i kulturalnym człowiekiem, ale również lekarzem z powołania. Zawsze jest zaangażowany, cierpliwy, dopytuje, tłumaczy, podpowiada i na problemy zdrowotne stara się patrzeć z kilku perspektyw. Z czystym sumieniem poleciłabym każdemu

Panie Doktorze....Po prostu jest mi smutno i nie wierzę...I co ja mam teraz począć....zostawił nas Pan... Iwona Tu....ska....Pozdrawiam....:)

Strasznie żałuję, że Pan Doktor nie przyjmuje już na Kołobrzeskiej. Byłem wyjątkowo zadowolony z jego opieki. Uprzejmy, o profesjonalnym podejściu.

Wciąż poszukujesz "Internista Gdańsk"?

CLINICA MEDICA
Gdynia
Zosi 20
80-119 Gdańsk

Gdańsk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Aksamitna"
ulica Aksamitna 1
80-858 Gdańsk