Artur Seleman

Pan Artur jest doskonałym lekarzem, podchodzi do pacjenta kompleksowo, zna sie na rzeczy. Wzbudza zaufanie. Uczęszczam do niego od paru dobrych lat.

Bardzo dobry fachowiec, ktory poswieca czas swoim pacjentom. Rzadko trafia sie tak dobry fachowiec, a jednoczesnie tak empatyczny czlowiek

Lekarz o wielkim serduchu ,Nikt nie lubi chodzić do lekarza ale do doktora Selemana idę z przyjemnością bo to lekarz kompetentny z mnóstwem empatii do pacjenta ,cierpliwy potrafi wyjaśnić wszystkie wątpliwości. Fajnie mieć takiego lekarza z takim podejściem .Polecam z czystym sumieniem

Brak empatii w stosunku do pacjenta. Wykazuje się niechęcią by poświęcić chwilkę czasu swoim podopiecznym. Wykręca się od wypisania skierowań na badania które przysługują pacjentom w ramach NFZ. Jest arogancki.

Drogi Panie doktorze, dziękuję za cierpliwość. Wszystkie leki były bardzo dobrym wyborem. Osobom, które nie rozumieją że nie odrazu Kraków zbudowano można by polecić by zostały pacjentami doktora Mirosława G. Łączę wyrazy szacunku i pozdrowienia.

Łączę wyrazy szacunku i pozdrowienia.

Fachowy, kompetentny i uprzejmy- poprostu fajny człowiek do którego chodzę z przyjemnością ;)) polecam i to bardzo

Świetny młody lekarz, zna się na zawodzie, niezwykle uprzejmy, godny polecenia. Miejmy nadzieję, że nie zmieni pracy (Kolbudy)

Świetny młody lekarz, zna się na zawodzie,
niezwykle uprzejmy, godny polecenia.
Miejmy nadzieję, że nie zmieni pracy (Kolbudy)

Panie Doktorze , jest pan wspaniałym lekarzem jak i człowiekiem . Jako jeden z wielu lekarzy nie zignorował Pan mojej choroby. Pozdrawiam serdecznie Justyna .

Pozdrawiam serdecznie Justyna .

Strasznie żałuję, że Pan Doktor nie przyjmuje już na Kołobrzeskiej. Byłem wyjątkowo zadowolony z jego opieki. Uprzejmy, o profesjonalnym podejściu.

Panie Doktorze....Po prostu jest mi smutno i nie wierzę...I co ja mam teraz począć....zostawił nas Pan... Iwona Tu....ska....Pozdrawiam....:)