Artur Seleman

Świetny lekarz - kompetentny, uprzejmy i życzliwy, bardzo zainteresowany przebiegiem i efektami kuracji pacjenta. Wielka szkoda, że przestał przyjmować w Przychodni "Kołobrzeska" - nie zdążyłem wyrazić Mu wdzięczności za leczenie mnie i - być może - uratowanie mi życia, a co gorsza, utraciłem możliwość dalszego bycia leczonym przez naprawdę świetnego lekarza.

Wspaniały lekarz. Młody ale kompetentny,uprzejmy i rzeczowy. W zleconych dodatkowych badaniach wykrył nieprawidłowości w moim EKG w wyniku czego wstawiono mi stend który był niezbędny a bez niego mogło być różnie. Zmienił ostatnio pracę, czego bardzo żałuję bo nie zdążyłem mu nawet podziękować za Jego fachowość i zaangażowanie.

Świetne podejście do pacjenta,cierpliwy,zaangażowany i trafnie ordynuje leki.Polecam każdemu takiego lekarza. Myśliwy

Myśliwy

Lekarz Seleman to jakieś nieporozumienie. Ludzie to dziwak. Totalny brak zainteresowania pacjentem. Jego sposób traktowania pacjentów to kpina . Nie zależy mu pomocy choremu. Nie potrafi uzasadnić swojej diagnozy. Wydaje sie jemu ze może odsyłać ludzi gdzie tylko mu sie spodoba w zależności od własnego" widzi mi sie". Jest to bardzo niesympatyczny i niekompetentny człowiek. Bardzo dużo ludzi rezygnuje z wyboru jego na lek.rodzinnego. O tym przekonałam sie ja osobiście i odradzam innym fatygować sie do niego.

Jestem pacjentką pana dra od około roku i zawsze wychodzę z przekonaniem, że jest nie tylko niezwykle uprzejmym i kulturalnym człowiekiem, ale również lekarzem z powołania. Zawsze jest zaangażowany, cierpliwy, dopytuje, tłumaczy, podpowiada i na problemy zdrowotne stara się patrzeć z kilku perspektyw. Z czystym sumieniem poleciłabym każdemu

Po spojrzeniu w kartę i wysłuchaniu obajwów, nawet mnie nie zbadal tylko wypisał skierowanie do szpitala,przekonany że to kwasica cukrzycowa a jak sie okazało GRYPA.

bardzo sympatyczny lekarz z duzym podejsciem do pacjenta

bardzo sympatyczny lekarz z duzym podejsciem do pacjenta

Ja na razie również jestem mile zaskoczona. Lekarz jest bardzo miły, uprzejmy i cierpliwy. Mam nadzieję, że moja opinia nie ulegnie zmianie.

Młody, ale bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz. Polecam

Młody, ale bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz. Polecam