Artur Seleman

Internista

Strasznie żałuję, że Pan Doktor nie przyjmuje już na Kołobrzeskiej. Byłem wyjątkowo zadowolony z jego opieki. Uprzejmy, o profesjonalnym podejściu.

Świetne podejście do pacjenta,cierpliwy,zaangażowany i trafnie ordynuje leki.Polecam każdemu takiego lekarza. Myśliwy

Myśliwy

Lekarz Seleman to jakieś nieporozumienie. Ludzie to dziwak. Totalny brak zainteresowania pacjentem. Jego sposób traktowania pacjentów to kpina . Nie zależy mu pomocy choremu. Nie potrafi uzasadnić swojej diagnozy. Wydaje sie jemu ze może odsyłać ludzi gdzie tylko mu sie spodoba w zależności od własnego" widzi mi sie". Jest to bardzo niesympatyczny i niekompetentny człowiek. Bardzo dużo ludzi rezygnuje z wyboru jego na lek.rodzinnego. O tym przekonałam sie ja osobiście i odradzam innym fatygować sie do niego.

Ja na razie również jestem mile zaskoczona. Lekarz jest bardzo miły, uprzejmy i cierpliwy. Mam nadzieję, że moja opinia nie ulegnie zmianie.

bardzo sympatyczny lekarz z duzym podejsciem do pacjenta

bardzo sympatyczny lekarz z duzym podejsciem do pacjenta

Młody, ale bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz. Polecam

Młody, ale bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz. Polecam

Po spojrzeniu w kartę i wysłuchaniu obajwów, nawet mnie nie zbadal tylko wypisał skierowanie do szpitala,przekonany że to kwasica cukrzycowa a jak sie okazało GRYPA.