lekarz Artur Sikora

Traumatolog, Ortopeda

Wspaniały lekarz polecam z całego serca .Mało spotykane ,żeby lekarz był tak pomocny dla pacjenta .Mega wiedza i doświadczenie. Przede wszystkim jest lekarzem, który troszczy się o swoich pacjentów.

Lekarz z powołania. Bardzo mi pomógł. Miły, konkretny. Profesjonalny, ma super podejście do pacjenta. Dziękuję i szczerze polecam.

Lekarz z powołania od którego ciepło bije. Ma podejście do pacjenta, któremu poświęci tyle czasu ile trzeba.Polecam.

Lekarz z powołania od którego ciepło bije.
Ma podejście do pacjenta, któremu poświęci tyle czasu ile trzeba.Polecam.

Znakomity lekarz! Profesjonalny z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Wszystko tłumaczy na spokojnie, ustala szczegółowo plan leczenia i prowadzi pacjenta przez cały jego proces. Życzliwy i empatyczny co się rzadko zdarza.

Bardzo mi się spodobał ten lekarz, konkretny, od razu zdobył moja zaufanie, jestem ciekawa czy ten lekarz wykonuje operacje kolan, jeśli tak to bym chętnie skorzystałam z wizytuu doktora a póżniej może bez lęku poddałabym się operacji.Ciekawa jestem czy ten lekarz przyjmuje też na kasę chorych, tylko nie wiem gdzie?

Super podejście do pacjenta, rzeczowy, konkretny, odpowiedzi na pytania osób po zabiegu pełne, profesjonalne i przekazane w sposób przystępny i zrozumiały, bez pośpiechu i nadęcia, słowem czlowiek z klasą , pełen empatii i zrozumienia dla czlowieka w potrzebie, dzięki Panie Arturze.

Bardzo mily lekarz, poswieca duzo czasu pacjentowi i mówi w czym rzecz, szkoda ze takich jak on jest niewielu

Lekarz z super podejściem do pacjenta :-) tlumaczy chorobę dokladnie a nie aby tylko szybko odbębnic swoje. Polecam :-)