doktor Sipowicz sprawił, że nie musiałam poddać się drugiemu zabiegowi na kręgosłup, gdybym poznała go wcześniej uniknęłabym zabiegu, wspaniałe podejście do pacjenta, polecam każdemu "zagubionemu i obolałemu". Jolanta z Koszalina

zdecydowanie wzbudza zaufanie,prezentując wielką wiedzę medyczną. Jest cierpliwym i dociekliwym słuchaczem naszych cierpień. Docieka przyczyn choroby, by je likwidować a nie tylko przeciwbólowymi środkami na krótki czas ulżyć. KAŻDEMU POLECAM

Prawdziwy lekarz i wspaniały człowiek-mało jest takich.Jest profesjonalistą w tym co robi.Gorąco polecam!

Ortopeda jakich mało. Bardzo uprzejmy i bardzo dobry w swoim fachu. Miałem problem z kolanem, naciągnięte więzadła po urazie. Pan doktor pomógł mi już po pierwszej wizycie, a druga była tylko wizytą kontrolną. Poza tym Pan doktor potrafi nauczyć nawet najbardziej opornego pacjenta jak ma rehabilitować ciało (w moim przypadku kolano)

Niesamowite,że można tak szybko złagodzić-wyeliminować ból! Po upadku na oblodzonych schodach moja kość ogonowa i cały kręgosłup były jak ogień.Złote ręce i "TO COŚ" w osobowości dr Sipowicza sprawiły,że najbardziej krępujące zabiegi były do przetrwania-i przynosiły szybką ulgę.Dziękuję!

Moim zdaniem naprawdę genialna osoba na odpowiednim miejscu.

Moim zdaniem naprawdę genialna osoba na odpowiednim miejscu.

Zawodowiec. Zna się na rzeczy. Można liczyć na rzeczową, obszerną poradę. Kolega chodzi do Doktora regularnie i jest b. zadowolony - od niego się dowiedziałem o Panu Sipowiczu. Sympatyczny, konkretny, nie leje wody tylko tłumaczy jak trza. Na dzień dzisiejszy jestem bardzo zadowolony.

Polecam chorym z bólami kręgosłupa i stawów. Bardzo mi Pan Doktor pomógł.Zapłaciłbym za godzinną wizytę dużo więcej,bo warto.

Wspaniały lekarz i człowiek , byłam bardzo chora i pomógł mi .

Wspaniały lekarz i człowiek , byłam bardzo chora i pomógł mi .

Lekarz, który z taką samą pasją od wielu lat podchodzi do swojego zawodu. Skuteczny w swoim działaniu, jak najbardziej kompetentny. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje. Widzi człowieka a nie tylko jego dolegliwości. Polecam!

Wciąż poszukujesz "Traumatolog Bydgoszcz"?

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza
85-094 Bydgoszcz