lekarz Artur Sipowicz

Traumatolog, Ortopeda

doktor Sipowicz sprawił, że nie musiałam poddać się drugiemu zabiegowi na kręgosłup, gdybym poznała go wcześniej uniknęłabym zabiegu, wspaniałe podejście do pacjenta, polecam każdemu "zagubionemu i obolałemu". Jolanta z Koszalina

zdecydowanie wzbudza zaufanie,prezentując wielką wiedzę medyczną. Jest cierpliwym i dociekliwym słuchaczem naszych cierpień. Docieka przyczyn choroby, by je likwidować a nie tylko przeciwbólowymi środkami na krótki czas ulżyć. KAŻDEMU POLECAM

Prawdziwy lekarz i wspaniały człowiek-mało jest takich.Jest profesjonalistą w tym co robi.Gorąco polecam!

Niesamowite,że można tak szybko złagodzić-wyeliminować ból! Po upadku na oblodzonych schodach moja kość ogonowa i cały kręgosłup były jak ogień.Złote ręce i "TO COŚ" w osobowości dr Sipowicza sprawiły,że najbardziej krępujące zabiegi były do przetrwania-i przynosiły szybką ulgę.Dziękuję!

Moim zdaniem naprawdę genialna osoba na odpowiednim miejscu.

Moim zdaniem naprawdę genialna osoba na odpowiednim miejscu.

Ortopeda jakich mało. Bardzo uprzejmy i bardzo dobry w swoim fachu. Miałem problem z kolanem, naciągnięte więzadła po urazie. Pan doktor pomógł mi już po pierwszej wizycie, a druga była tylko wizytą kontrolną. Poza tym Pan doktor potrafi nauczyć nawet najbardziej opornego pacjenta jak ma rehabilitować ciało (w moim przypadku kolano)

Polecam chorym z bólami kręgosłupa i stawów. Bardzo mi Pan Doktor pomógł.Zapłaciłbym za godzinną wizytę dużo więcej,bo warto.

Wspaniały lekarz i człowiek , byłam bardzo chora i pomógł mi .

Wspaniały lekarz i człowiek , byłam bardzo chora i pomógł mi .

Najbardziej kompetentny lekarz na jakiego udało mi się trafić !! Polecam każdemu, który ma jakiekolwiek problemy związane z leczeniem ortopedycznym !!

Profesjonalista,budzący zaufanie,wszystkie pytania znajdują rzeczowe,wyczerpujace odpowiedzi.Zdecydowana poprawa po 1 wizycie.POLECAM Przeprowadza z pacjentem ćwiczenia manualne,co jest rzadkościa wśród lekarzy.Mam nadzieje,że ja i moja rodzina będziemy stałymi pacjentami pana doktora.Naprawdę warto!