2,8
2,2
2,4
2,6

U mnie było usuwanie resztek korzenia. Większość kierowała mnie na chirurgię szczękową. P. Skutecki usunął korzeń bez interwencji chirurgicznej w 20 min. Później leczenie kilku mocno "przechodzonych" zębów i póki co nie mam zastrzeżeń. Opowiadanie o błędnych diagnozach, to dla mnie bzdura. P. Skutecki zna się na swojej pracy i ja jestem zadowolony. Nie pytam o metodę leczenia z tego prostego powodu, że ja się na tym nie znam. Mogę porównać do moich poprzednich stomatologów i stwierdzam, że jest ok. Kiedyś inny stomatolog pozostawił mi w kanale 1 cm igły lentulo i nawet się do tego nie przyznał, sprawa wyszła 10 lat później i skutkowała utratą zęba i co? mam na nim psy wieszać po tym jak uratował mi 6 innych zębów.
Co do kasy, to już indywidualna sprawa. Zawsze można na NFZ, ponoć po utracie 80% zębów państwo finansuje "trzecie" zęby ale szklankę musisz dokupić sam :) W odróżnieniu ja się podpiszę przynajmniej imieniem - MARCIN

Zdecydowanie Polecam. Pan Skutecki to Lekarz z ogromnym doswiadczenie i bardzo profesjonalny.

Poza "kumplowskim" podejściem do klienta pan dentysta ma do zaoferowania kompletną niedbałość. Myślę, że rozmyślnie - przelicza pieniążki za kolejne wizyty. Ząb, do którego usunięcia mnie przekonywał - 3 x zakładał wypadające plomby, żeby udowodnić, że tylko implant wchodzi w grę - inny stomatolog zaplombował bez problemu, ząb drugi rok funkcjonuje doskonale. Pana Skuteckiego polecam omijać szerokim łukiem.

Nie polecam dr Skuteckiego jesli chodzi o implanty!Nie ma odpowiedniego sprzętu nie robi tomografii komputerowej wkreca implanta tam gdzie jemu pasuje!Wiem po swoim doswiadczeniu zebym wiecej do niego nie poszła!!!!!!

Poszedłem z jednym zębem Pan doktor zrobił dwa nawet nie pytając mnie o zdanie.Potem polecił zrobić koronę w jednym z nich,a gdy zmieniłem lekarza okazało się ,ze to wcale nie jest konieczne.Pan Skutecki po porostu chciał więcej zarobic! PS: dodam również,że swoimi działaniami lekarz ten przyczynił sie do usuniecia zęba,który można bylo uratować.