bardzo dobry chirurg wyrwanie ósemki przebiegło super. Także jeśli do chirurga to tylko na wolę Bestwaydent

W klinice Bestwaydent byłam pierwszy raz, po przybyciu zobaczyłam przytulne wnętrze, miłą obsługę w recepcji i nowoczesne wyposażenie gabinetów. Trafiłam do Pana dr Skuteckigto chirurga , gdzie uzyskałam wyczerpujące informacje odnośnie mojego przypadku i kolejnych etapów leczenia. Lekarz i jego asystentka byli mili i sympatyczni, wzbudzający zaufanie. Czuję się zaopiekowana i dziękuję.

Nic więcej tylko wow. Od małego mam fobię, samo przejście obok gabinetu stomatologicznego sprawiało u mnie lęki. U innego dentysty zdarzało mi się nawet tracić przytomność. Pan Artur jest zdecydowanie profesjonalistą z powołaniem. Na początku wizyty nie potrafiłem się uspokoić i cały się trząsłem. Miałem problem utrzymać kubek z wodą. Spędziłem w gabinecie przeszło dwie godziny i już po godzinie czułem się na tyle komfortowo, że miałem ochotę się zdrzemnąć ;). Ceny konkurencyjne, wygląd gabinetu.. bardzo biały i sterylny, przyjemna muzyka dla ucha. Ciężko mi porównywać Pana Artur do innych dentystów w Warszawie aczkolwiek mogę śmiało stwierdzić, że to najlepszy dentysta u jakiego miałem nieprzyjemność być. A w tym przypadku to właściwie przyjemność. 🤔

U mnie było usuwanie resztek korzenia. Większość kierowała mnie na chirurgię szczękową. P. Skutecki usunął korzeń bez interwencji chirurgicznej w 20 min. Później leczenie kilku mocno "przechodzonych" zębów i póki co nie mam zastrzeżeń. Opowiadanie o błędnych diagnozach, to dla mnie bzdura. P. Skutecki zna się na swojej pracy i ja jestem zadowolony. Nie pytam o metodę leczenia z tego prostego powodu, że ja się na tym nie znam. Mogę porównać do moich poprzednich stomatologów i stwierdzam, że jest ok. Kiedyś inny stomatolog pozostawił mi w kanale 1 cm igły lentulo i nawet się do tego nie przyznał, sprawa wyszła 10 lat później i skutkowała utratą zęba i co? mam na nim psy wieszać po tym jak uratował mi 6 innych zębów.
Co do kasy, to już indywidualna sprawa. Zawsze można na NFZ, ponoć po utracie 80% zębów państwo finansuje "trzecie" zęby ale szklankę musisz dokupić sam :) W odróżnieniu ja się podpiszę przynajmniej imieniem - MARCIN

Zdecydowanie Polecam. Pan Skutecki to Lekarz z ogromnym doswiadczenie i bardzo profesjonalny.