dr Artur Smogór

Urolog

Polecam szczerze tego lekarza. Jeśli masz problemy z napletkiem, nie wahaj się tylko idz do niego. Na pewno Ci pomoże.

Polecam z całego serca!!! Przemiły lekarz z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Byłem pełen obaw z moją dolegliwością gdyż nie wiedziałem co mi jest ale Pan Artur szybko podniósł mnie na duchu. Bardzo komunikatywny lekarz, wszystko dokładnie wyjaśnia a samo badanie również było w bardzo dobrej atmosferze przeprowadzone.

Bardzo kompetentny i wysokiej klasy specjalista. Bardzo troszczy się o dobro pacjenta.Zasługuje na pełne zaufanie.

dopiero p.doktor zrzucił mi kamień z serca,na wojciecha nastraszyli mnie operacją synka,wczesniej źle tam się z nim obeszli,dopiero doktor uswiadomił nam ze ta przypadłość to żadna wada i żadnej operacji dziecko miec nie musi.poświecił nam odpowiednią ilość czasu i szczegółowo wszystko wyjanił.jestesmy bardzo zadowoleni z wizyty i w razie "w" napewno jeszcze z usług pana doktora skorzystamy

Ten człowiek pomaga pacjentom. Oby tak dalej.

Ten człowiek pomaga pacjentom. Oby tak dalej.

Polecam, byłem na konsultacji prywatnie i jestem zadowolony. Mam dobre zdanie a teraz czekam na zabieg.

Oprócz fachowej wiedzy jest rowniez uprzejmy i mily. Widac ze nie zalezy mu na pieniazkach tylko na wyleczeniu pacjenta. Polecam

LECZĘ SIĘ U TEGO DOKTORA OD LAT- POLECAM

LECZĘ SIĘ U TEGO DOKTORA OD LAT- POLECAM

Z moim problemem zwiedziłam mnóstwo gabinetów. Mam wrażenie,ze P.dr jest od spraw beznadziejnych. Kiedy wszyscy rozkładali ręce Pan dr zanalizował mój przypadek i odkrył,że za moimi dolegliwosciami(ciągłe stany zapalne) stoi zupełnie inna przyczyna.Żyję!!!! A poza tym to człowiek niezwykle zyczliwy i całkowicie oddany pacjentowi.

A poza tym to człowiek niezwykle zyczliwy i całkowicie oddany pacjentowi.

Słabiutki ten pan doktor , tyle lat nauki i co ? oprócz zdobywania wiedzy ważne jest jeszcze podejście do pacjenta i wła ściwe traktowanie , za uśmiechem nie uda się schować braków ,pacjent to tak jak klient w innych profesjach z tego pan doktor się utrzymuje a chyba o tym zapomina .....