lekarz Artur Szczesny

Ortopeda, Traumatolog

Nikomu nie polecam. Lekarz bez zapału do pracy, przez całą wizytę siedział na krześle i zniechęcony słuchał co dolega mojemu dziecku. Końcowo nie doszedł do żadnych wniosków, nie spojrzał na żadne wyniki badań ani sam nic nie wykonał. Lekarz bardzo nieuprzejmy i gburowaty.

Nie miły, nie kompetentny. Uznał, że córka ma prawidłowa postawę i wystarczy siatkówka lub Judo a nogi się wyprostują....

Lekarz z powołania , wie oczym mówi, jasno i wyraźnie . Dziękuję Panie Doktorze . Po takiej wizycie człowiek w oczach ma większą chęć do życia .

Wyleczył mi kolano gdy inni lekarze super lekarze mówili że nic się nie da zrobić. Polecam z całego serca

Nie zauważył lejkowatej klatki piersiowej, twierdzi, że dziecko się garbi, bo za dużo gra. Po informacji że nie gra w ogóle, natomiast ćwiczy i płacimy za prywatną fizjoterapię stwierdził, że więcej się nie da. Czyli nadal płacimy a Pan doktor ma chyba problemy z diagnozą lub wzrokiem. Brak kolejek do wizyty u tego Pana chyba mówi sam za siebie.

Cham i arogant, przemądrzały. Zero podejscia do pacjenta i zerowa wiedza o leczeniu ludzi. Więcej szaman niż lekarz. Nie polecam, jak ktoś chce wydać pieniądze to niech wyda na coś innego. A jak ktoś chce porozmawiać ze ścianą to bardzo prosze do tego lekarza.

Cham jakich mał , uważa się za boga, 8 lat temu powiedział że z taką skolioza moje dziecko będzie kaleka na wozku. Dziecko uratował mi prawdziwy lekarz!

Zdecydowanie odradzam tego lekarza, ponieważ kazał rodzicom wchodzić do gabinetu już z rozebranym dzieckiem, badał przy otwartych drzwiach i oknie( przeciąg) dziecko 2 tygodniowe.. raczej nie tak to powinno wyglądać . Dodatkowo cale usg zajęło mu dosłownie minutę miałam wrażenie , że nawet nie przyjrzał się dokładnie, był nieuprzejmy z opryskliwością odpowiedział na zadane mu pytanie , miałam wrażenie , że chce abyśmy jak najszybciej opuścili gabinet . ODRADZAM

Lekarz chamski, niesympatyczny! Wizyta trwała 2 min i zapłaciłem za wizytę 70zl Inny lekarz stwierdził dysplazję stawów biodrowych, chcieliśmy potwierdzić diagnozę, lekarz badał dziecko po 15 sek. każde z bioder i stwierdził, że jest wszystko w porządku. Gdy powiedzieliśmy mu o opinii innego lekarza to nawet nie chciał nas słuchać. Jeszcze raz szczerze odradzam tego lekarza.

Lekarz chamski, niesympatyczny! Wizyta trwała 2 min i zapłaciłem za wizytę 70zl

Witam. Sprawdźcie sobie czy na pewno ten lekarz pisze się SZCZESNY a nie może SCZESNY!!! Bo wprowadzacie ludzi w błąd!!!

Witam.
Bo wprowadzacie ludzi w błąd!!!