lekarz Artur Szczesny

Ortopeda, Traumatolog

3,9
3,9

Polecam z całego serca Doktora u naszej córki która miała dwa tygodnie było robione usg bioderek u lekarza radiologa okazało się ze wszystko jest dobrze, kolejne usg było robione w Katowicach na Łubinowej przez Panią doktor neonatolog, pediatra 30 maja 2012 i również było dobrze po paru dniach 05 czerwca pojechaliśmy z mała do doktor Jolanty Musiałek Holeczko i postawiła diagnozę zwichnięte lewe biodro z decentracją kości i z przykurczem już nie wspomnę że wizyta u tej Pani trwała 3 minuty chciała dać 2,5 mies. dziecko na wyciąg potem gips i u niemowlaka chciała wykonać rtg! bardzo nas to zdezorientowało że dwóch lekarzy mówi że jest dobrze a tu nagle takie coś, więc postanowiliśmy pojechać do doktora Szczesnego jak zobaczyć usg to powiedział ,że tu nie ma żadnego zwichnięcia owszem lewe bioderko jest na granicy normy!! ale wystarczy tylko frejka oczywiście wykonał również swoje usg i badanie manualne. Uchronił nasze dziecko przed gipsem nastawianiem w znieczuleniu ogólnym i wyciągiem ower-head. Polecam

Cham i arogant, przemądrzały. Zero podejscia do pacjenta i zerowa wiedza o leczeniu ludzi. Więcej szaman niż lekarz. Nie polecam, jak ktoś chce wydać pieniądze to niech wyda na coś innego. A jak ktoś chce porozmawiać ze ścianą to bardzo prosze do tego lekarza.

Zdecydowanie odradzam tego lekarza, ponieważ kazał rodzicom wchodzić do gabinetu już z rozebranym dzieckiem, badał przy otwartych drzwiach i oknie( przeciąg) dziecko 2 tygodniowe.. raczej nie tak to powinno wyglądać . Dodatkowo cale usg zajęło mu dosłownie minutę miałam wrażenie , że nawet nie przyjrzał się dokładnie, był nieuprzejmy z opryskliwością odpowiedział na zadane mu pytanie , miałam wrażenie , że chce abyśmy jak najszybciej opuścili gabinet . ODRADZAM

Witam. Sprawdźcie sobie czy na pewno ten lekarz pisze się SZCZESNY a nie może SCZESNY!!! Bo wprowadzacie ludzi w błąd!!!

Witam.
Bo wprowadzacie ludzi w błąd!!!

Lekarz chamski, niesympatyczny! Wizyta trwała 2 min i zapłaciłem za wizytę 70zl Inny lekarz stwierdził dysplazję stawów biodrowych, chcieliśmy potwierdzić diagnozę, lekarz badał dziecko po 15 sek. każde z bioder i stwierdził, że jest wszystko w porządku. Gdy powiedzieliśmy mu o opinii innego lekarza to nawet nie chciał nas słuchać. Jeszcze raz szczerze odradzam tego lekarza.

Lekarz chamski, niesympatyczny! Wizyta trwała 2 min i zapłaciłem za wizytę 70zl

Bardzo dobry specjalista bardzo pomógł naszej córce która sie urodziła z nóżką konsk-szpotawa.Bardzo dobrze przygotował Ja do operacji polecił szpital w ktorym najlepiej operacje wykonaja.Lekarz który naprawde podchodzi do pacjeta z sercem.Polecam bardzo dobry specjalista.

Pan doktor Artur Szczęsny jest bardzo dobrym lekarzem, pomógł mi w chorobie, która ma poważne skutki w życiu. Polecam tego doktora jest numer 1 :)

syna po złamaniu ręki skierował od razu do sanatorium.załatwione było natychmiast!syn miał przykurcz ręki po skomplikowanym złamaniu,ale udało się tam ją wyprostować.optycznie nie widać,ze ręka była kiedykolwiek złamana.jestem bardzo wdzięczna tak cudownemu lekarzowi!świetnie dogaduje się z dziećmi i jest bardzo uprzejmy i miły.

Lekarz do którego mam całkowite zaufanie oddając dziecko w jego ręce. 90% lekarzy powinno brać przykład z tako człowieka, nie tylko pod względem zaangażowania w leczenie pacjenta ale i jako człowiek. Nie zmieniaj się doktorku i oby kasa nie uderzyła ci kiedyś do głowy. Serdecznie pozdrawiam.

Byłem jego Pacjentem od Urodzenia praktycznie leczył mnie na wadę Końsko-Szpotawych Nóg jestem mu bardzo wdzięczny za to że uratował mnie od wózka inwalidzkiego, jeśli miałbym polecić specjalistę myślę że Pan Artur byłby nr 1 ;). Pozdrawiam !

Pozdrawiam !