Artur Szpakowski

2,9
2,6

Serdecznie nie polecam Pana Doktora, który wykazał się niebywałą oschłością oraz niekompetencją. Bez żadnych badań, bez niczego stwierdził, że planowanie ciąży może pozostać marzeniem oraz miał pretensje, iż w ogóle do niego przyszłam. Najśmieszniejszy jest jeden fakt : w zaleceniach otrzymałam leki dla kobiet planujących zajście w ciążę. Bardzo proszę i dobrze radzę - omijać szerokim łukiem.

to dobry i solidny lekarz,z poczuciem humoru, a zabiegany jak oni wszyscy.Oni tu naprawdę zasuwają.Prywatnie nie byłam, ale rozważam, chociaż mam swojego ginekologa

jak był trze xwy i nie smierdział przetrawionym alkoholem to ok! wi ecej od niego wymagać nie można.

jak był trze xwy i nie smierdział przetrawionym alkoholem to ok!
wi ecej od niego wymagać nie można.

Miły lekarz, zna się na ginekologii, leczy dobrze, polecam

Miły lekarz, zna się na ginekologii, leczy dobrze, polecam

Wspaniały lekarz - konkretny, rzeczowy, zawsze dostępny pod telefonem. Że tak powiem nie olewa swoich pacjentów! W moim przypadku zawsze stawiał dobre diagnozy. Miły i pomocny. Cenie go za profesjonalizm! Wizyty w gabinecie bardzo sympatyczne i pełne śmiechu. Pozdrawiam

Pana doktora poznałam po przyjęciu do Szpitala Matki Polki (zaznaczam, że nie znałam go wcześniej). Gdyby nie on i jego podejście do problemu nie wiem jakbym przetrwała trudne chwile w szpitalu. Lekarz odwiedzał mnie 2-3 razy dziennie, wszystko tłumaczył, okazywał współczucie i zrozumienie. Dzięki jego charakterystycznemu humorowi potrafił rozładować napięcie. Co dla mnie najważniejsze wszystko tłumaczył a nawet w przekazaniu złych wiadomości potrafił przytulić. Jest to lekarz z ogromnym sercem i przede wszystkim asertywny! Dziękuję Panie Doktorze za wsparcie i świetnie wykonany zabieg!

Zgadzam się z opinią, że niegrzeczny. Traktuje pacjentów jak ludzi drugiej kategorii.

Kontakt z panem Arturem Szpakowskim miałam w szpitalu Matki Polki. Jest chamski, z pacjentkami komunikuje się w pośpiechu. Zrobił mi dużą przykrość, komentując moje dolegliwości w sali szpitalnej w obecności innych pacjentek. Jest niedelikatny. Robi wrażenie jakby lubił "gnoić" ludzi.

dobrze, że trzeźwy był. taki po imprezie... miał nieświeży oddech. Ma nazwisko pa tacie i na tym próbuje jechać....

Jestem wieloletnią pacjeętką Pana Doktora, wyleczył mi moje schorzenie- skomplikowane, jestem pod stałą opieką.Lekarz rzeczowy,konkretny, posiada wyjątkowe poczucie humoru.Profesjonalista.