dr n. med. Artur Szumlański

Traumatolog, Ortopeda

Pan dr.Szumlański przeprowadził u mnie artroskopię barku, nikt w Bydgoszczy nie chciał tego zabiegu wykonać może dlatego iż przeszłam dwa lata rehabilitacji i nic, ból pozostał. Zła diagnoza od samego początku a bark w coraz gorszym stanie, z każdym ruchem było gorzej aż trafiłam na Pana doktora. Super lekarz, komunikatywny, miły, wszystko mi wytłumaczył.Teraz długa rehabilitacja i z każdym dniem coraz lepiej. Bardzo Panu dziękuję i aby każdy w potrzebie mógł trafić na takiego fachowca i operatora. Wdzięczna pacjentka Katarzyna Adamczyk

nie bylem zwolennikiem operacji ale jestem zadowolony ze sie do niej dalismy przekonac. syn zlamal obojczyk , ktory wg opini innego lekarza mial sie sam zrosnac, opinia Pana doktora byla jednoznaczna ze operowc trzeba a juz podczas zabiegu okazalo sie ze oprocz sporego przemieszczenia, ktore bylo widoczne na zdjeciu. kosc byla zlamana na 3 kawalki i nie bylo najmniejszej szansy by zroslo sie samo (nawet krzywo). nie wiem czy to doswiadczenie czy intuicja zadzialaly w tym wypadku ale na pewno polecam tego lekarza bez wachania! jestem wdzieczny Panu doktorowi za poswiecony nam czas i oceniam wszystko na "5"

W CZERWCU MIAŁAM OPERACJE NA LEWĄ STOPĘ(OSTETOMIA Weila 2,3 kosci sródstopia),wykonaną przez Dr.Szumlańskiego.Ból palców u nóg odczuwałam jak bym miała poparzone,lecz z dnia na dzień po operacji czuję sie coraz lepiej.Również drugą stopę poddam operacji dr.Szumlańskiemu.Szczerze polecam tego lekarza.

Trzy lata temu miałam operowane obie stopy(w tym halluksy)przez innego lekarza i w innym szpitalu.Szczególnie żle wypadła jedna.Dr.Szumlański podjął się poprawki.Taki powtórny zabieg jest,jak mi się wydaje o wiele trudniejszy i niewielu lekarzy chętnie wykonuje takie zabiegi.Obecnie jestem już dwa miesiące po operacji wykonanej przez Dr.Szumlańskigo.Jestem bardzo zadowolona.Doktór jest wspaniałym człowiekiem i bardzo zdolnym ortopedą.Dziękuję Panie Doktorze !!!!!

Pan Szumlanski jest rewelacyjnym lekarzem. Dba o pacjenta, słucha, analizuje i dokonuje właściwego wyboru i metody leczenia. Jest po prostu świetny !!!

lekarz z pozoru uprzejmy może i się zna na swojej pracy ale ja jako pacjęt muszę czuć że można mu zaufać ,jakoś lekko potraktował mój problem a ryzykować że może się uda a jak nie to z małej sprawy mogą dopiero być problemy,dlatego za radą innych znalazłem 100% fachowca i nie żałuję,150 plus30 za niepotrzebne zdjęcia to stracone pieniądze.może to przeczyta i przemyśli z korzyścią dla innych pacjętów.

Doktor operował moje biodro/endoprteza/.Dwa dni po operacji funkcjonowałem normalnie.Godny polecenia Fachowiec.

lekarz miły, uśmiechnięty i uprzejmy, poszedłem z opuchniętym kolanem i bólem - po grze w piłkę zrobiono mi w gabinecie usg kolana przez ww. lekarza, wynik nie został mi okazany, diagnoza pęknięta łękotka i należy zrobić artroskopię ale decyzja należy do mnie, zdecydowałem konsultację u innego ortopedy, i ponownie zrobiono mi usg kolana, diagnoza naciągnięte więzadła, przeciążone ścięgna i uszkodzona rzepka, i nie będzie żadnej operacji tylko rehabilitacja powyższa diagnoza potwierdziła się u trzeciego ortopedy... rutyna zgubiła dr Szumlańskiego? może zawiódł sprzęt usg? nie wiem ale nie polecam tego lekarza, ...

lekarz miły, uśmiechnięty i uprzejmy,
poszedłem z opuchniętym kolanem i bólem - po grze w piłkę
zdecydowałem konsultację u innego ortopedy, i ponownie zrobiono mi usg kolana,
powyższa diagnoza potwierdziła się u trzeciego ortopedy...

mogłem trafić na stół niepotrzebnie

Pomimo wizyty prywatnej i zapewnień lekarza operował mnie ktoś inny. Stracił moje zaufanie. Tylko szkoda kasy

wysługuje się swoimi podwładnymi nie interesuje się pacjentem pomimo zapewnień

wysługuje się swoimi podwładnymi nie interesuje się pacjentem pomimo zapewnień