lekarz Artur Widera

Ortopeda, Traumatolog

Nie wykrył u mojej córki,mimo 2 wizyt,usg i mojej oraz innych lekarzy sugestii ,poważnego uszkodzenia biodra,co było widać gołym okiem i mogło skutkować kalectwem do końca życia!!!!Dla mnie skandal!Odradzam wszystkim!

Zdecydowanie nie polecam, lekarz chyba tylko dla pieniędzy. Więcej szkodzi niż pomaga.

Bardzo dobry i godny polecenia fachowiec.U mnie od razu rozpoznał chorobę i zastosował odpowiednie leczenie.

Wysokiej klasy specjalista.Godny polecenia.

Wysokiej klasy specjalista.Godny polecenia.

fatalny lekarz doprowadził mnie niemal do kalectwa. nie zna się na podstawowych rzeczach nie wiemjakimcudem jest ortopedą, raczej dla kasy , ale żeby chociaz pomógł a nie zaszkoidził zdecydowanie odradzam

Podczas wizyty pan dr.A>W> powiedział ze moj staw skokowy nadaje sie do usztywnienia albo za jakis czas proteza , mam 32 lata. Ale po wizycie u dr.Malinowskiego - POLECAM z Bełchatowa ratunek, artroskopia i jak do tad jest super.Nie polecam dr A.W. pod kazdym wzgledem.

Moja dolegliwość nie wymagała dalszego leczenia ale Pan Artur konkretnie powiedział co jest grane i po wizycie u niego byłem znaczne spokojniejszy. Dziękuje.

Zawsze kiedy u niego bylem udzielał jasnych informacji, według mnie najlepszy ortopeda w Radomsku.

Bardzo miły, inteligentny, elokwentny i przesympatyczny lekarz.I zaradny.

Bardzo miły, inteligentny, elokwentny i przesympatyczny lekarz.I zaradny.

powiedzcie proszę gdzie przyjmuje pan doktar i ile kosztuje wizyta

powiedzcie proszę gdzie przyjmuje pan doktar i ile kosztuje wizyta