dr n. med. Artur Wituła

Chirurg szczękowo twarzowy

Niestety musiałem mieć wstawione 3 implanty, gdyż zęby były tak zepsute.Zgłosiłem się do Pana Artura na zabieg.Wszystko było perfekcyjnie wykonane, sam pan doktor był bardzo miły i żartobliwy : ).Dziś nikt nie odróżnia moich 3 implantów od zdrowych zębów.Polecam wszystkim tego chirurga stomatologa!! : )

Bardzo dobry lekarz. Wykonuje zabiegi szybko, sprawnie i dodatkowo bez późniejszych problemów. polecam szczególnie przy wszczepach implantu- jest nieoceniony:)

Znam tego lekarza z kilku zabiegów. Również moja żona. Jest to dobry fachowiec, solidny.Zrobi najtrudniejsze zabiegi czysto, porządnie i estetycznie. Mam jednak wrażenie, że ilość pacjentów chętnych do zabiegów w jego gabinecie oraz cena jaką płaca spowodowała obiźenie jakości pracy w całym gabinecie, jak również zmianę podejścia do pacjenta. Teraz to liczą się tylko implanty?

Pan doktor przyjeżdża do Częstochowy jako chirurg i usuwa między innymi ósemki zatrzymane w dziąśle. U mnie wykonał właśnie taki zabieg. Niestety przy okazji ekstrakcji i tak nie istniejącej na powierzchni ósemki, uszkodził zdrową siódemkę tak, że po dwóch miesiącach jej połowa odpadła!!!! Tak więc oprócz 600 zł wydanych na ekstrakcję, musiałam wydać 200 zł na odbudowę siódemki i nie ma pewności, że wszystko będzie się trzymać... Nie polecam absolutnie! Uśmiech i dobra atmosfera to nie wszystko...