lek. dent. Artur Wojtczak

Chirurg stomatolog

2,6

Generalnie unikam wystawiania niepochlebnych opinii o lekarzach. Doskonale rozumiem zmęczenie i przepracowanie. Ale takiego prostego, nieuprzejmego i chamskiego traktowania zrozumieć nie mogę. Fachowiec świetny, w obyciu jednak bardzo nieprzyjemny, traktujący pacjenta z góry. Na szczęście są inni chirurdzy dentyści w Warszawie, nie trzeba tego wysłuchiwać.

Nikomu nie polecam Pana doktora. Nieprzyjemny, prześmiewczy. Naprawdę ręce opadają. Zdecydowanie polecam wybrać kogoś dobrego w swoim zawodzie oraz z dobrym podejściem do pacjentów.

Pan doktor super lekarz, pełen profesjonalizm,ogromna wiedzą, rewelacyjnie podejście do pacjenta, to lekarz z powołania brawo

UWAGA !! Jeżeli ktokolwiek jest zainteresowany korzystanie z usług tego pana powinien to przeczytać. Typowy przykład człowieka który jest już zmęczony swoim zajęciem a swoją flustracje przelewa na pacjenta. Zachowania i poziom przeniesiony żywcem ze szpitali i przychodni państwowej służby zdrowia wprost do prywatnego gabinetu. Człowiek chamski , arogancki a na dodatek stosujący jakieś kardynalne praktyki .. Pan dentysta na normalne ludzkie pytanie Pacjenta, czy będzie jakiś problem z tym zębem, bo trochę się boje odburknął - ja też się boje . Następnie doszło do sytuacji gdzie na niewłaściwe ułożenie ...

UWAGA !!

Następnie doszło do sytuacji gdzie na niewłaściwe ułożenie głowy pan włożył palca w policzek i szarpnął w swoją stronę po czym zgasił lampę i stwierdził " lepiej proszę współpracować, bo będzie źle " to kolejny tekst, który miał na celu podbudować pacjenta , jeżeli to czytacie moi drodzy i jesteście zszokowani to prosze przeczytać co wydarzyło się dalej.
Pan dentysta po zrobieniu zastrzyku na pytanie pacjenta po jakim czasie zadziała znieczulenie odpowiedział "Już działa ! " Nie dotkną dłutem , nie spytał pacjenta, czy puchnie , czy jest mrowienie , czy pacjent coś czuje nic, absolutnie nic , minęło może 15 sekund i zaczął rwać zęba na tzw żywca , każdy z nas jest inny każdy ma inny próg bólu i na każdego inaczej działa znieczulenie, Pan "specjalista dentysta" najwyraźniej o tym nie wie albo nie chcę wiedzieć bo zaczął rwać zęba mimo sugesti ze znieczulenie jeszcze nie podziałało.
Na jęknięcie pacjenta z bólu odpowiedział dosłownie : Prosze nie jęczeć i przede wszystkim nie oszukiwać !!
Po wyrwaniu zęba w bólu i męczarniach, który możecie sobie Państwo tylko wyobrazić powiedział na dobicie , " no jeszcze z godzinę lub dwie" sugerując , że jeszcze sie pomęczę.

Zaznaczam z pełną odpowiedzialnością , że wszystko co zostało przedstawione w tej opini jest prawdziwe i autentyczne.
Prosze przestrzegajcie innych bo tacy ludzie powinni być eliminowani ze służby człowiekowi.

PS. ja na tą chwile czekam na spotkanie z radcą prawnym bo na pewno tego tak nie zostawię.

Miałem zabieg z szyciem, to trwało mniej niż sekundę, znieczulenie bardzo skuteczne. Wyjątkowy talent połączony z dobra praktyką potrafi zdziałać cuda. Przestałem się bać dentystów. Polecam Pana Artura tym, którzy się jeszcze boją. Najwyższa ocena za wysoki9e kwalifikacje.