Pana doktora Artura Zalewskiego po raz pierwszy spotkałam w szpitalu. Przyjmował mnie na oddział, i już w chwili przyjęcia okazał się wspaniałym lekarzem i jakże miłym człowiekiem. Pomimo, że nie przeprowadził u mnie operacji i nie był lekarzem prowadzącym, to muszę przyznać , że zawsze podczas dyżuru czy obchodu interesował się stanem mojego zdrowia i zdrowia innych pacjentek. Zawsze pojawiał się z poczuciem humoru i uśmiechem na twarzy. Nawet dzień przed operacją Pan doktor potrafił rozładować wśród nas napięcie i stres. Już po operacji, podczas swojego dyżuru wspaniale się nami ...

Zawsze pojawiał się z poczuciem humoru i uśmiechem na twarzy. Nawet dzień przed operacją Pan doktor potrafił rozładować wśród nas napięcie i stres. Już po operacji, podczas swojego dyżuru wspaniale się nami opiekował.Takie podejście do pacjenta ma na pewno pozytywny wpływ na jego powrót do zdrowia. I za to wszystko Panie Doktorze- Dziękuję!

Polecam. Pan Artur Zalewski to lekarz zaslugujacy na bardzo dobra opinie. Charakteryzuje sie zyczliwym podejsciem do pacjenta. Zabieg przeprowadzony przez lek. Artura Zalewskiego odbyl sie sprawnie i bez komplikacji. Po zabiegu szybko wrocilem do codziennych obowiazkow.

Fachowość, rzeczowość, uprzejmość!!!

Fachowość, rzeczowość, uprzejmość!!!

Bardzo dobry lekarz. Miałam operację wycięcia tarczycy w MSW w Olsztynie w październiku 2014. Wszystko przebiegło bardzo dobrze, a blizna jest coraz mniej widoczna. Dziękuję i polecam każdemu.

Byłam dziś na SOR i miałam tę nieprzyjemność kontaktu z panem doktorem. Poświęcił mi może 3 minuty, był arogancki, nieuprzejmy, zniecierpliwiony. Nie rozwiał moich obaw, a nie przyszłam do niego z bólem przysłowiowego paluszka. Z racji poważnej choroby miałam do czynienia z różnymi lekarzami, ale tego nie chciała bym już spotykać.

Wspaniały Chirurg i wspaniały Człowiek !!! 1. Super fachowiec 2. Prawdziwy LEKARZ - nie rzemieślnik !!! Każdego pacjenta traktuje indywidualnie, w 2010 roku doktor Zalewski usuwał mi tarczycę i zrobił to super fachowo i estetycznie. Po operacji nie odczuwałem żadnych negatywnych skutków. Z czystym sumieniem mogę polecić doktora Zalewskiego każdemu, kto miałby przejść jakikolwiek zabieg lub operację. Lekarz, w którego złote dłonie można spokojnie złożyć własne życie. Sławomir Klaffke

Wspaniały lekarz, wspaniały chirurg, cudowny człowiek !!!! Specjalista pierwszego sortu !!!! Sam nie wiem jak jeszcze wychwalać doktora Zalewskiego. Ponad rok temu usuwał moją zdezelowaną tarczycę. Operacja przebiegła książkowo, nie ma śladu blizny, dzień przed operacją odwiedził mnie w szpitalu i wszystko wytłumaczył. Opieka Pana Doktora oraz całego personelu na oddziale chirurgii ogólnej w olsztyńskiej Poliklinice FANTASTYCZNA !!!! Nie miałem pojęcia, że jeszcze coś takiego w Polsce jest możliwe !!!! S. Klaffke

S. Klaffke

Miło czytać takie komentarze! Poznałam doktora Zalewskiego kiedy zaczynał studia medyczne i był bardzo sympatycznym chłopakiem.Teraz żałuję bardzo,że z powodu odległośći nie mogę leczyc się u niego i poddać się zabiegowi, którego sie obawiam.Pod jego opieką byłoby mi łatwiej się zdecydować,bo to wspaniały lekarz i człowiek. Małgorzata ze Śląska.

Naprawdę świetny lekarz. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Szybko robi badania. Jeden z niewielu kompetentnych lekarzy w Olsztynie. Bardzo polecam , dziękuję doktorze :). Pozdrawiam

Rewelacja...Pan doktor jest niesamowitym człowiekiem i rewelacyjnym specjalistą. Dba by wszystko było jak należy. Pożartuje, zagada...Ogólnie na oddziale panuje cudowna atmosfera, że tak naprawdę człowiek szybciej dochodzi do siebie po zabiegu i czasami trudno się rozstać z oddziałem...

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Olsztyn"?

Maciej Sadowski

gabinet w Przychodni przy Dworcowej