lekarz Artur Zalewski

Internista, Kardiolog

Bardzo świetny fachowiec,kompetentny z powołaniem do zawodu.Pacjenta traktuje z poważaniem.O wszystkim informuje,jak będzie przebiegał zabieg i jakie będzie dalsze leczenie.Jestem Panu Arturowi Zaleskiemu wdzięczny za uratowanie mnie i wielu Ludziom życia.Wraz z Panem dr.n.med.Wojciechem Wąskiem i całym Zespołem Allenortu przywrócili do zdrowia wiele istnień ludzkich.Dlatego polecam i z całego serca DZIĘKUJĘ. Lech Mażewski

Bardzo polecam!Lekarz godny zaufania,kompetentny,no,i bardzo miły.

Bardzo polecam!Lekarz godny zaufania,kompetentny,no,i bardzo miły.

Zyczyłabym wszystkim pacjentom aby na swojej drodze spotykali tylko TAKICH lekarzy. Jednocześnie wielki pokłon i szacunek dla wszystkich lekarzy zatrudnionych w Allenorcie w Ełku ; Doktorowi Wojciechowi Wąsakowi, Doktorowi Piotrowi Kwiatkowskiemu. Nie mam słow aby wyrazić swoja wdzięczność za ICH PROFESJONALIZM, zadne słowa uznania i podziękowania nie wystarczą.....SERDECZNIE DZIEKUJE, BOG ZAPŁAĆ. Córka wdziecznej pacjentkiDanuty Michalskiej

Córka wdziecznej pacjentkiDanuty Michalskiej

komunikatywny,wzbudza zaufanie pacjenta, kompleksowe podejście do problemu zdrowotnego

najlepszy kardiolog, postawił odpowiednią diagnozę specjalistyczną , wykonał dużo specjalistycznych badań. Jest bardzo uprzejmy i tłumaczy przebieg leczenia i przedstawia kolejne etapy leczenia.