lekarz Artur Zalewski

Pan doktor był moim lekarzem prowadzącym w Szpitalu Klinicznym MSWiA w Olsztynie. To on po ocenie wyników badań w poradni chirurgii ogólnej szpitala skierował mnie na oddział i od początku do końca tj. począwszy od pierwszej wizyty w poradni po przeprowadzenie zabiegu całkowitej resekcji tarczycy czuwał nad moim powrotem do zdrowia. Bezpośrednio po zabiegu wraz z Panem doktorem Krzysztofem Jacyna wykazali zainteresowanie moim samopoczuciem. To jest duży plus dla obu wspomnianych lekarzy. Choć przyznam, że cały personel lekarzy tego oddziału wykazuje się dużą kulturą osobistą, zaangażowaniem i troską o pacjentów. Pan doktor Artur Zalewski to lekarz godny polecenia. To co doceniam w nim i za co bardzo dziękuję to to, że po krótce przedstawił mi szczegóły przebiegu operacji oraz wykazał duże zainteresowanie stanem zdrowia bezpośrednio po zabiegu. Dziękuję!

Decyzję o operacji u Pana doktora podjęłam czytając opinie innych pacjentów. Teraz mogę napisać ,że mieliście rację, to wspaniały lekarz. Ważne, że swobodnie można z doktorem porozmawiać, dopytać o wszystko. U mnie operacja bez komplikacji, blizna mała, scyntygrafia ok, nic nie zostało. Lekarze z WIM chwalili.

Lekarz z powołania,zegarmistrzowska precyzja,operacja tarczycy przebiegła bez komplikacji,polecam każdemu.Wdzięczna pacjęntka.Dziękuje

Kilka dni temu Pan Doktor przeprowadzał u mnie operację wycięcia tarczycy. Wiedziałam, że jestem w dobrych rękach i tak bez wątpienia było. Zawsze będę miło wspominać pobyt na chirurgii olsztyńskiej polikliniki MSWiA właśnie dzięki Doktorowi i reszcie personelu. Moje emocje najlepiej wyrazi cytat "Prosiaczek zauważył, że nawet jeśli miał bardzo małe serce, mogło ono zawierać dość dużą ilość wdzięczności". A.A. Milne, Kubuś Puchatek. Dziękuję! :)

Fachowość, rzeczowość, uprzejmość!!!

Fachowość, rzeczowość, uprzejmość!!!

Polecam. Pan Artur Zalewski to lekarz zaslugujacy na bardzo dobra opinie. Charakteryzuje sie zyczliwym podejsciem do pacjenta. Zabieg przeprowadzony przez lek. Artura Zalewskiego odbyl sie sprawnie i bez komplikacji. Po zabiegu szybko wrocilem do codziennych obowiazkow.

Byłam dziś na SOR i miałam tę nieprzyjemność kontaktu z panem doktorem. Poświęcił mi może 3 minuty, był arogancki, nieuprzejmy, zniecierpliwiony. Nie rozwiał moich obaw, a nie przyszłam do niego z bólem przysłowiowego paluszka. Z racji poważnej choroby miałam do czynienia z różnymi lekarzami, ale tego nie chciała bym już spotykać.

Pana doktora Artura Zalewskiego po raz pierwszy spotkałam w szpitalu. Przyjmował mnie na oddział, i już w chwili przyjęcia okazał się wspaniałym lekarzem i jakże miłym człowiekiem. Pomimo, że nie przeprowadził u mnie operacji i nie był lekarzem prowadzącym, to muszę przyznać , że zawsze podczas dyżuru czy obchodu interesował się stanem mojego zdrowia i zdrowia innych pacjentek. Zawsze pojawiał się z poczuciem humoru i uśmiechem na twarzy. Nawet dzień przed operacją Pan doktor potrafił rozładować wśród nas napięcie i stres. Już po operacji, podczas swojego dyżuru wspaniale się nami ...

Zawsze pojawiał się z poczuciem humoru i uśmiechem na twarzy. Nawet dzień przed operacją Pan doktor potrafił rozładować wśród nas napięcie i stres. Już po operacji, podczas swojego dyżuru wspaniale się nami opiekował.Takie podejście do pacjenta ma na pewno pozytywny wpływ na jego powrót do zdrowia. I za to wszystko Panie Doktorze- Dziękuję!

Bardzo dobry lekarz. Miałam operację wycięcia tarczycy w MSW w Olsztynie w październiku 2014. Wszystko przebiegło bardzo dobrze, a blizna jest coraz mniej widoczna. Dziękuję i polecam każdemu.

Wspaniały Chirurg i wspaniały Człowiek !!! 1. Super fachowiec 2. Prawdziwy LEKARZ - nie rzemieślnik !!! Każdego pacjenta traktuje indywidualnie, w 2010 roku doktor Zalewski usuwał mi tarczycę i zrobił to super fachowo i estetycznie. Po operacji nie odczuwałem żadnych negatywnych skutków. Z czystym sumieniem mogę polecić doktora Zalewskiego każdemu, kto miałby przejść jakikolwiek zabieg lub operację. Lekarz, w którego złote dłonie można spokojnie złożyć własne życie. Sławomir Klaffke