Artur Zarzycki

Neurochirurg

Nigdzie nie mogę odszukać numeru telefonu ani gabinetu przyjęć .Bardzo proszę o telefon - chodzi o umówienie wizyty prywatnej . zeland55@wp.pl

Profesjonalizm w każdym punkcie. Dziekuję za zaangażowanie w leczeniu a przede wszystkim operację cieśni nadgarstka - marzec 2016. Ręka wraca do normalności. Polecam doktora.

proszę o telefon kontaktowy do tego lekarza w celu umówienia wizyty prywatnej. jestem po dwoch operacjach ... zbylu81@gmail.com

Szybka diagnoza,szybki zabieg,szybki powrót do zdrowia.(dyskopatia odcinka szyjnego kręgosłupa)Polecam w 100%.

Pierwszy specjalista, który całych dolegliwości z góry nie zrzucił na zaawansowaną cukrzycę i zwyrodnienia kręgosłupa, tylko szuka również innych przyczyn, które mogą powodować dotkliwy ból. Dziękuję Panu za wspaniałe podejście do pacjenta :), dzisiaj to niestety rzadkość.

Super gość. Od początku zainteresował się na poważnie moją sprawą, a wszelkie wątpliwości, co do diagnozy rozwiał dodatkowymi badaniami.I żeby było jasne - byłem normalnie, nie prywatnie, a gdy chciałem się umówić prywatnie - odmówił, mówiąć, że zawsze mogę podejść do gabinetu na konsultację. Polecam tego lekarza w 200 %.

zdecydowanie polecam wspaniały lekarz niedawno operował mi przepuklinę kręgosłupa bóle po operacji ustąpiły